próba zabójstwa

Artykuły - Próba zabójstwa (8)

 • "Kurier Lubelski": Biegł z nożem przez całe osiedle, by zabić żonę

  "Kurier Lubelski": Biegł z nożem przez całe osiedle, by zabić żonę

  Śledczy oskarżają mieszkańca Łukowa próbę zabójstwa żony. 54-latek miał w ubiegłym roku biec za uciekającą przed nim kobietą i zadać jej ciosy nożem. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.
 • Morderstwo w windzie. Szokujący eksperyment...

  Morderstwo w windzie. Szokujący eksperyment...

  Jak zareagowałbyś, będąc świadkiem sceny morderstwa? Ciekawy, ale zarazem szokujący eksperyment dający częściowo odpowiedź na to pytanie przeprowadziło kilku Nowojorczyków...
 • Pakistanka winna próby zabójstwa agentów z USA

  Pakistanka winna próby zabójstwa agentów z USA

  Amerykański wymiar sprawiedliwości uznał w środę pakistańską naukowiec za winną próby zabójstwa amerykańskich agentów, którzy przesłuchiwali ją w Afganistanie.
 • Próbował zabić teściową z wyrzutni rakiet

  Próbował zabić teściową z wyrzutni rakiet

  Bośniacki Serb z miejscowości Doboj został skazany na sześć i pół roku więzienia za próbę zabójstwa teściowej za pomocą wyrzutni rakiet - podaje agencja afp.
 • Loon oskarżony o próbę zabójstwa

  Loon oskarżony o próbę zabójstwa

  Raper Chauncey "Loon" Hawkins, który brał udział w incydencie pod klubem "House of Blues" w Los Angeles, został aresztowany i oskarżony o próbę zabójstwa ochroniarza. Raper i dwójka jego towarzyszy usiłowali dostać się do lokalu, w którym odbywało się przyjęcie zorganizowane z okazji wydania przez Lil Johna i Eastside Boyz nowej produkcji DVD.
 • Oskarżony o próbę zabójstwa Chiraca

  Oskarżony o próbę zabójstwa Chiraca

  Maxime Brunerie - autor nieudanego zamachu na życie prezydenta Francji, został wczoraj oskarżony o "próbę zabójstwa z premedytacją". Według wstępnych rezultatów dochodzenia, do oddania strzału do Jaquesa Chiraca 14 lipca Brunerie przygotowywał się co najmniej przez tydzień. 25-letni Maxime Brunerie spędził dzisiaj pierwszą noc w izolatce podparyskiego więzienia. Do tej pory znajdował się na obserwacji w szpitalu psychiatrycznym. Lekarze uznali, że jego stan zdrowia pozwala na przewiezienie go do więzienia. Jednak dopiero niezależny ekspert orzeknie, czy mężczyzna jest zdrowy psychicznie i może być sądzony za próbę zamachu.
 • USA: 16-latek oskarżony o próbę zabójstwa - przed sądem

  16-latek oskarżany o postrzelenie 7 dzieci w waszyngtońskim ZOO stanął przed sądem. Sędzia odczytał Antoine Jonsowi akt oskarżenia - zarzuca się mu próbę morderstwa z bronią w ręku.
 • Osiem lat za próbę zabójstwa nauczycielek

  Osiem lat spędzi w wiezieniu licealista z Wrocławia, który dwa lata temu zaatakował nożem i siekierą swoje trzy nauczycielki.