Pretty Woman

Artykuły - Pretty Woman (21)

 • "Pretty Woman" w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Kusior i Szatan w rolach głównych

  "Pretty Woman" w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Kusior i Szatan w rolach głównych

  20 marca w Teatrze Muzycznym w Łodzi planowana jest premiera musicalu "Pretty Woman". Spektakl w reżyserii Jakuba Szydłowskiego, w znakomitej oprawie muzycznej, to historia dobrze znana za sprawą filmu z Julią Roberts i Richardem Gerem. W roli Vivian, dziewczyny, pracującej przy Hollywood Boulevard, publiczność zobaczy Malwinę Kusior. Aktorka zapowiada, że jej rola nie będzie wzorowana na filmowej bohaterce. Głównego męskiego bohatera zagra Rafał Szatan.
 • Prześladowany przez kobiety za rolę w "Pretty Woman"

  Prześladowany przez kobiety za rolę w "Pretty Woman"

  61-letni Jason Alexander zapisał się w historii kina rolą wyrachowanego prawnika w filmie "Pretty Woman". Jak przyznaje: "Jestem znany jako ten palant, który próbował zgwałcić Julię Roberts". Z powodu tej roli przez wiele lat padał ofiarą ataków ze strony kobiet.
 • "Pretty Woman" na Broadwayu

  "Pretty Woman" na Broadwayu

  "Pretty Woman: The Musical" zagości na deskach Broadwayu jesienią 2018 r., zapowiedziała producent musicalu Paula Wagner. Bryan Adams i Jim Vallance zajmą się stroną muzyczną spektaklu, a za reżyserię i choreografię odpowiadać będzie Jerry Mitchell.
 • "Pretty Woman": Bohaterka Julii Roberts miała umrzeć

  "Pretty Woman": Bohaterka Julii Roberts miała umrzeć

  Bohaterka Julii Roberts z filmu "Pretty Woman" w oryginalnej wersji scenariusza umiera z przedawkowania narkotyków - ujawnił producent obrazu Jeffrey Katzenberg.
 • Julia Roberts je, modli się i kocha

  Julia Roberts je, modli się i kocha

  Są takie chwile, kiedy nawet "Pretty Woman" musi zignorować głos rozsądku. W przypadku Julii Roberts ta chwila "dopadła" ją w pizzerii w Neapolu, podczas zdjęć do nowego filmu z jej udziałem - "Jedz, módl się, kochaj".
 • Z Eltonem jak w "Pretty Woman"

  Z Eltonem jak w "Pretty Woman"

  David Furnish, życiowy partner sir Eltona Johna, podzielił się wrażeniami ze swoich pierwszych wakacji, które spędził w towarzystwie słynnego piosenkarza.
 • Pretty Woman w hinduskim klasztorze

  Pretty Woman w hinduskim klasztorze

  Duchowi przywódcy hinduizmu nalegają na producentów nowego filmu z Julią Roberts, by skonsultowali się ze znawcami kultury indyjskiej. Wszystko po to, by ekranizacja bestsellerowej powieści Elizabeth Gilbert "Jedz, módl się i kochaj" prezentowała prawdziwy obraz życia w hinduskim aśramie.
 • Julia Roberts została żołnierzem

  Julia Roberts została żołnierzem

  Amerykańska aktorka Julia Roberts wcieliła się w kolejnym filmie w rolę żołnierki, powracającej z Iraku. Na planie spotka się ze swoim dobrym znajomym - reżyserem filmu "Pretty Woman".
 • Komedia o Walentykach?

  Komedia o Walentykach?

  Garry Marshall ("Pretty Woman", "Uciekająca panna młoda") znowu opowie o miłości. Twórca ma wyreżyserować "Valentine'a Day". Oczywiście komedię romantyczną.
 • Pamiętacie "Oh, Pretty Woman"?

  Pamiętacie "Oh, Pretty Woman"?

  20 lat temu, 6 grudnia 1988 roku, zmarł Roy Orbison, jeden z pionierów rock and rolla. Do dziś jego nazwisko kojarzone jest z wielkim przebojem "Oh, Pretty Woman".