prędkość

Artykuły - Prędkość (317)

Filmy - Prędkość (10)

 • Oto najszybszy traktor świata. Demon prędkości

  Guy Martin, brytyjski motocyklista, kierowca wyścigowy i celebryta, pobił kolejny rekord. 38-latek rozpędził ciągnik Fastrac do 217 km/h, co sprawiło, że maszyna, zbudowana przez zespół młodych inżynierów ze Staffordshire, została oficjalnie najszybszym traktorem na świecie. Oficjalne bicie rekordu Guinnessa odbyło się na lotnisku Elvington, a cała historia została nagrana przez kanał Channel 4 na potrzeby dokumentu "Guy Martin: Najszybszy traktor na świecie". (Press Association/x-news)
 • Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze

  Na jednej z dróg w Juneau County w amerykańskim stanie Wisconsin samochód uderzył w tym pługosolarki. Kierowca odniósł obrażenia nie zagrażające życiu. Mężczyźnie zostały postawione zarzuty zbyt szybkiej jazdy i nie dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. (STORYFUL/x-news)
 • Niebezpieczna sytuacja na autostradzie

  Do niebezpiecznej sytuacji doszło na Outer Ring Road w St. John’s. Kierowca stracił kontrolę nad pojazdem i zaczął się ślizgać po mokrej drodze. W ostatniej chwili uniknął jednak zderzenia z nadjeżdżającym z tyłu pojazdem. Pasażer przyznał, że kierowca jechał za szybko i to była przyczyna zdarzenia. (STORYFUL/x-news)
 • Zabójcza prędkość na jezdni!

  Szwajcaria. Kiedy jest się posiadaczem jednego z najpiękniejszych i najszybszych samochodów na świecie, ciężko nie ulec tej pokusie. Właściciel Ferrari 458 Italia rozpędził swoje auto do 330 km/h. Na dodatek… nie na autostradzie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski