pralka

Artykuły - Pralka (54)

 • Lodówki i pralki będą droższe. Producenci sprzętu AGD zapowiadają podwyżki i podają powód

  Lodówki i pralki będą droższe. Producenci sprzętu AGD zapowiadają podwyżki i podają powód

  Producenci AGD, zapowiadając wzrost cen, podają też powód: coraz większe obciążenia związane z nowymi regulacjami.
 • Candy prezentuje nową serię urządzeń - SmartPro

  Candy prezentuje nową serię urządzeń - SmartPro

  Firma Candy wprowadziła do oferty serię SmartPro, która obejmuje pralki, pralko-suszarki oraz suszarki. Nowe urządzenia powstały z myślą o inteligentnym praniu, tak aby oszczędzać czas na wykonywanie domowych obowiązków oraz ograniczyć zużycie energii.
 • LG wprowadza do Polski linię LG Vivace – pralki ze sztuczną inteligencją i zaawansowane suszarki

  LG wprowadza do Polski linię LG Vivace – pralki ze sztuczną inteligencją i zaawansowane suszarki

  LG wprowadza do Polski pralki Vivace z technologią AI DD, które w inteligentny sposób dostosowują programy prania do rodzaju ubrań oraz suszarki gwarantujące oszczędność czasu i energii.
 • Postęp w UE. Pralka z przedłużoną ważnością

  Postęp w UE. Pralka z przedłużoną ważnością

  Komisja Europejska (KE) przyjęła we wtorek regulacje, które mają przedłużyć żywot sprzętów domowych, takich jak: pralki, lodówki, telewizory, zmywarki i lampy.
 • Pralki Hoover wyposażone w sztuczną inteligencję

  Pralki Hoover wyposażone w sztuczną inteligencję

  Pralki Hoover AXI zostały wyposażone w sztuczną inteligencję, a przy tym gwarantują wysoką wydajność i wygodę użytkowania. Przez WiFi można na bieżąco sprawdzać np. stan techniczny urządzenia, uzyskać informacje na temat czyszczenia filtra oraz uruchamiać pranie zdalnie w dowolnym miejscu i o dogodnej porze.
 • Pralka 10 kg – model idealny dla dużej rodziny. Co wybrać?

  Pralka 10 kg – model idealny dla dużej rodziny. Co wybrać?

  Nowoczesna pralka jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu i znacznie ułatwia jego prowadzenie. Producenci wciąż prześcigają się w poszerzaniu swojej oferty, zapewniając szereg praktycznych rozwiązań i optymalne parametry, zależnie od potrzeb. Dla dużej rodziny idealna będzie m.in. pralka 10 kg lub większa – przedstawiamy wybrane przez nas modele, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
 • Pranie w niecałą godzinę możliwe dzięki pralkom Candy Bianca

  Pranie w niecałą godzinę możliwe dzięki pralkom Candy Bianca

  Pralki oraz pralko-suszarki Candy Bianca pozwalają użytkownikom zaoszczędzić czas i energię dzięki specjalnej funkcji Zoom, która umożliwia skrócenie prania do 59 minut. Dzięki łączności WiFi można na bieżąco sprawdzać stan techniczny pralki, uzyskać informacje na temat czyszczenia filtra oraz uruchamiać pranie zdalnie z dowolnego miejsca i o dogodnej porze.
 • Najlepsze premiery sprzętów AGD 2019 – co warto wybrać do kuchni i łazienki?

  Najlepsze premiery sprzętów AGD 2019 – co warto wybrać do kuchni i łazienki?

  Wysokiej klasy sprzęt AGD oferuje użytkownikom coraz więcej możliwości. Urządzenia są niezwykle funkcjonalne, a dzięki nowoczesnym technologiom potrafią coraz więcej. Każdy sezon oznacza też nowości, w tym długo oczekiwane premiery – jak np. inteligentne lodówki, pralki, wydajne miksery itd. Sprawdź, które z tegorocznych debiutów zachwyciły nas najbardziej – oto nasze subiektywne zestawienie TOP 3.
 • Nowoczesna pralka – uruchomisz ją przez smartfona!

  Nowoczesna pralka – uruchomisz ją przez smartfona!

  Nowoczesne pralki nie tylko gwarantują czystość, lecz także pomagają oszczędzać wodę i energię, usuwają plamy w niskiej temperaturze, nawet z delikatnych rzeczy. Co więcej, wiele modeli można łatwo obsługiwać za pomocą smartfona. Sprawdź, co potrafią nowoczesne pralki i wybierz model idealny dla siebie.
 • Pralka 7 kg – model dla singla czy rodziny?

  Pralka 7 kg – model dla singla czy rodziny?

  Ładowność to jedno z głównych kryteriów, które bierzemy pod uwagę przy wyborze pralki. Jeśli jesteś singlem lub masz rodzinę, 7 kg powinno być optymalne – to uniwersalna ładowność. Poniżej znajdziesz trzy wybrane przez nas pralki – zobacz i wybierz urządzenie dopasowane do swojego domu.

Filmy - Pralka (16)