Motoryzacja - pożyczka

Synonimy:
pożyczki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Pożyczka (6)

 • Jest światełko w tunelu dla Saaba

  Jest światełko w tunelu dla Saaba

  Saab otrzymał pierwszą transzę pożyczki pomostowej obiecanej przez chińskich inwestorów. Ma ona pomóc przetrwać szwedzkiej firmie najgorsze chwile.
 • 100 mln zł pożyczki na samochody

  Mniej chętnie kupujemy samochody na kredyt. W pierwszym półroczu 2011 r. banki pożyczyły nam na ich zakup o 100 mln zł mniej niż w takim samym okresie zeszłego roku.
 • Koniec z "amerykanami"?

  Trzy amerykańskie koncerny samochodowe: General Motors, Ford i Chrysler nalegają na dalsze pożyczki z budżetu federalnego, twierdząc, że stoją u progu bankructwa.
 • Czas na nowe auta?

  Czas na nowe auta?

  Producenci i sprzedawcy aut są zaskoczeni tempem, w jakim kupujemy nowe samochody.
 • Auto na kredyt

  Z najnowszego raportu Claritas Polska wynika co pięćdziesiąty Polak ma w planach kredyt samochodowy. Niemal co piąta osoba zainteresowana możliwością zaciągnięcia pożyczki nie ukończyła jeszcze 24 lat, a wiek co dziesiątego pożyczkobiorcy mieści się w przedziale od 25 do 29 lat. Kredytami samochodowymi częściej niż pożyczkami gotówkowymi zainteresowane są osoby z wykształceniem wyższym. Co trzeci zainteresowany kredytem samochodowym ma ukończoną wyższą uczelnię. Kredyt samochodowy planują głównie mieszkańcy województwa mazowieckiego, pomorskiego i podkarpackiego.
 • Webber w Minardi dzięki rugby

  Webber w Minardi dzięki rugby

  W poniedziałek australijski kierowca, Mark Webber podpisał kontrakt z teamem KL Minardi Asiatech, którego barwy będzie reprezentował w nadchodzącym sezonie. 25-letni Webber wyjawił przedwczoraj, że gdyby nie pożyczka finansowa uzyskana od asa australijskiej drużyny rugby, Davida Campese, to nie oglądalibyśmy go w zbliżającym się cyklu Grand Prix. W 1997 roku Campese pożyczył Webberowi 40 tysięcy funtów szterlingów, co pozwoliło młodemu kierowcy na dalsze starty w Formule 3. Mark Webber zadebiutuje na torach Formuły 1 podczas Grand Prix Australii, 3 marca w Melbourne.