Kobieta - pozycje seksulane

Artykuły - Pozycje seksulane (10)

 • Pozycje seksualne dla leniwych

  Pozycje seksualne dla leniwych

  W myślach oboje macie ochotę na miłość, ale po ciężkim dniu jakoś trudno wam wykrzesać z siebie energię. W takiej sytuacji przydadzą się pozycje dla leniwych – wymagają minimum wysiłku, ale dają maksimum rozkoszy!
 • ​Penis - czego o nim nie wiecie?

  ​Penis - czego o nim nie wiecie?

  Lepszy dłuższy czy grubszy? Czy regularny seks może zwiększyć jego rozmiar? Czy większy penis to wyższa płodność? Oto 14 ciekawych faktów na temat męskiego przyrodzenia. Warto to wiedzieć!
 • ​Seks na stojąco - jakie ma wady, jakie zalety?

  ​Seks na stojąco - jakie ma wady, jakie zalety?

  Jest niezwykle podniecający, pozwala przełamać rutynę, dostarcza mnóstwo wrażeń, które długo pozostają w pamięci. Jednak seks na stojąco ma też swoje ograniczenia, które sprawiają, że nie jest to zabawa dla każdego.
 • ​Te pozycje gwarantują ekscytujące widoki!

  ​Te pozycje gwarantują ekscytujące widoki!

  Koniec z nudnym seksem przy zgaszonym świetle. Koniec z rutyną i pozycjami dla nieśmiałych. Dziś mamy cztery pomysły dla tych, którzy w sypialni szukają odmiany, podniecających widoków i mocniejszych wrażeń. Oto cztery pozycje seksualne dla lubiących sobie popatrzeć.
 • Pięć rzeczy, które podniecają facetów w sypialni

  Pięć rzeczy, które podniecają facetów w sypialni

  ​Z całą pewnością każdy z mężczyzn ma coś, co wyróżnia go jako kochanka - swoje zwyczaje, swoje preferencje. Jeśli jednak chcesz zaimponować mu w sypialni i zastanawiasz się, co mogłoby zrobić na nim wrażenie, mamy dla ciebie małą podpowiedź. Z dużym prawdopodobieństwem twojego faceta podnieca któraś z wymienionych rzeczy. Ewentualnie każda z tej listy.
 • ​Rozmiar ma znaczenie? Nie w tych pozycjach!

  ​Rozmiar ma znaczenie? Nie w tych pozycjach!

  "Nie liczy się wielkość łodzi, ale kierunek, w którym przemierza ocean" - zdaniem wielu seksuologów właśnie to przysłowie jest najlepszym komentarzem do tematu wielkości penisa. Od rozmiaru przyrodzenia ważniejsza jest więc fantazja jego właściciela, pomysłowość i odpowiednio dobrana pozycja. Oto kilka podpowiedzi.
 • Które pozycje seksualne są najprzyjemniejsze dla kobiet?

  Które pozycje seksualne są najprzyjemniejsze dla kobiet?

  ​Jaka pozycja seksualna jest najlepsza dla kobiety? Oczywiście taka, w której dozna największej rozkoszy! Jeśli wciąż jesteście na etapie szukania swojej ulubionej, mamy dla was kilka podpowiedzi. Spróbujcie!
 • ​Kochaj się w tych pozycjach, spalisz najwięcej kalorii!

  ​Kochaj się w tych pozycjach, spalisz najwięcej kalorii!

  A gdyby tak zamienić poranny jogging albo wieczorną porcję pływania na seks? Sprawdź, ile kalorii spalisz, kochając się w swoich ulubionych pozycjach.
 • Cieszcie się seksem w ciąży

  Cieszcie się seksem w ciąży

  Wiele par właśnie podczas miesięcy oczekiwania na maleństwo odkrywa nowe, ekscytujące doznania. Wy też możecie dołączyć do ich grona.
 • Udany seks w ciąży i po porodzie

  Udany seks w ciąży i po porodzie

  Jak się kochać, kiedy właściwie nie można... Co robić, gdy ją rozpiera ciążowy temperament, a on nie potrafi się przełamać? Pytamy eksperta.