InteriaTV - pożar

Synonimy:
pozar, pożar endogeniczny pożarna pożarowe pożary
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Pożar (44)

 • Dwoje dzieci zrzuconych z okna płonącego mieszkania. Złapali ich świadkowie

  Dwoje dzieci, które zostały zrzucone z okna płonącego mieszkania zostało uratowanych przez tłum świadków. Do zdarzenia doszło w Saint Martin d’Heres na przedmieściach Grenoble. Zdarzenie zostało nagrane przez mieszkającą w pobliżu kobietę. Na filmie widać pożar wydobywający się z balkonu jednego z mieszkań na wysokim 3. piętrze. W oknie obok nagle pojawia się dziecko, które ktoś trzyma za koszulkę, a następnie zrzuca w kierunku zebranych na dole gapiów. Po chwili z tego samego okna wychodzi kolejne dziecko, które także zostaje zrzucone. Jak poinformowano, dzieciom nic się nie stało. Burmistrz Grenoble podziękował odważnym mieszkańcom za pomoc w ich uratowaniu.
 • Odpalił fajerwerki w alejce, przez niego spłonął blok. Nowojorczyk usłyszał zarzuty

  Mieszkaniec Brooklyna został aresztowany po spowodowaniu pożaru w jednym z bloków. Mężczyzna nielegalnie odpalił fajerwerki w alejce, a jeden z wystrzelonych pocisków wleciał przez okno do jego własnego mieszkania. Sprawca został oskarżony o podpalenie. Do ugaszenia ognia zadysponowano 12 wozów oraz 60 strażaków.
 • Cała rodzina wyskakuje przez okno z płonącego mieszkania

  Pożar mieszkania, spowodowany najprawdopodobniej prozaicznym zostawieniem patelni na gazie, zmusił tę rodzinę do desperackich kroków. Uciekając przed pożogą, wyskakiwali przez okno na rozpostartą przez sąsiadów i przechodniów płachtę. Na początku rodzice wyrzucili dwójkę dzieci. Sami skakali jako ostatni i widać, że nie była to łatwa sztuka. Tym bardziej, że musieli minąć pawilon tarasujący trasę lotu na wysokości pierwszego piętra. Na szczęście wszyscy przeżyli i pożar, i ów przerażający skok. Po wszystkim, trzy osoby zostały przewiezione do szpitala z powodu zatrucia dymem.
 • Floryda: Autostrada spowita dymem. Ogień zagrażał kierowcom

  W ostatnim czasie, w okolicy miejscowości Naples na Florydzie strażacy zmagali się z kilkoma pożarami lasów. Jeden z nich zagrażał kierowcom na drodze międzystanowej nr 74. Na nagraniu możemy zobaczyć spowitą dymem drogę i helikopter, który próbuje ugasić pożar.
 • Przyroda Australii wraca do życia

  Ciężko uwierzyć, że to to samo miejsce. Pewien australijski strażak pokazał dwa zrobione przez siebie nagrania. Na pierwszym z nich widać dym i pożogę australijskiego krajobrazu nagraną w najcięższym momencie walki z pożarami, które pustoszyły kraj. Na drugim nagraniu widzimy sytuację miesiąc później. Padający intensywnie deszcz pomógł przyrodzie wrócić do życia i pięknej zieleni.
 • Pożar w Zagrodzie Per-Zoo w Pieńkach

  Na początku stycznia tego roku ogień strawił Zagrodę Per-Zoo w Pieńkach, prowadzoną z pasją i zaangażowaniem przez Joannę i Romana Personów. To wielka tragedia nie tylko dla nich, ale także dla dzieci, które w zoo mogły zdobywać wiedzę o zwierzętach, roślinach i otaczającym nas świecie. Jak można wesprzeć odbudowę tego miejsca? O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli właściciele.
 • Psy rozpętały pożar, przewracając deskę do prasowania

  Te psiaki chciały się tylko pobawić, tymczasem nieźle narozrabiały. Podczas harców jeden z nich przewrócił deskę do prasowania, która zaczęła topić się nad kratką grzewczą. Ogrzewanie podłogowe było na tyle silne, że elementy przedmiotu zaczęły się topić. W ciągu godziny rozpętał się pożar. Na szczęście strażacy w porę przybyli do domu, a nikomu nic się nie stało. Służby nawołują do instalowania systemów przeciwpożarowym, które mogą uratować kiedyś domownikom życie. (STORYFUL/x-news)
 • Ogromny pożar w centrum handlowym. Ogień strawił 60 pojazdów

  Do ogromnego pożaru doszło na jednym z parkingu przy centrum handlowym w Cork w Irlandii. Ogień strawił około 60 pojazdów. Służby nie ustaliły jak na razie, co wywołało pożar. (STORYFUL/x-news)
 • Zatrzymano kobietę podejrzaną o wywołanie śmiertelnego pożaru w Paryżu

  Paryż, Francja. Francuska policja zatrzymała kobietę, która mogła mieć związek z wywołaniem pożaru w jednej z paryskich kamienic. Śledczy już wcześniej informowali, że pożar mógł mieć podłoże kryminalne. W pożarze zginęło osiem osób, a ponad 30 zostało rannych. Z ogniem walczyło ponad 200 strażaków. (RUPTLY/x-news)
 • Chciał podpalić salon fryzjerski, a… zapaliła się jego ręka

  Australijska policja poszukuje mężczyzny, który próbował podpalić salon fryzjerski w Perth. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Na filmie opublikowanym przez policję widać, jak podpalacz wchodzi do salonu i oblewa wyposażenie łatwopalnym płynem. Następnie próbuje podpalić wnętrze salonu, ale w płomieniach staje jego ręka. Policja poszukuje sprawcy zdarzenia, informując, że znakiem rozpoznawczym mogą być poparzenia na lewej dłoni. Ostatecznie podpalaczowi udało się jednak podpalić salon. Straty spowodowane jego atakiem oceniono na 50 tys. dolarów australijskich. (STORYFUL/x-news)