powrót do domu

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Powrót do domu (Film (2011)[Abrir puertas y ventanas] Reż.Milagros Mumenthaler) ,

Artykuły - Powrót do domu (16)

Filmy - Powrót do domu (21)

 • Żołnierz wracający z misji robi niespodziankę swojej rodzinie

  Młody żołnierz postanowił zrobić niespodziankę swojej rodzinie. Wszyscy byli przekonani, że Liam, bo tak ma na imię bohater, jest jeszcze w Afganistanie, gdzie stacjonował przez ostatnie 9 miesięcy. Wrócił jednak wraz z całym kontyngentem i już w kraju przechodził obowiązkową kwarantannę. W tym czasie obmyślił widowiskowy plan powrotu na własne podwórko. Pomogli mu lokalni policjanci, pozorując przejazd przez miasto kolumny radiowozów na sygnałach. Nagle, zza jednego z aut policyjnych wyjechał... samochód z Liamem na pokładzie. Rodzina, która wyszła przed dom zobaczyć, co się dzieje, była potężnie zaskoczona! Ale i szczęśliwa, biorąc pod uwagę fakt, kto do niej wrócił.
 • Dwa koty z entuzjazmem witają właściciela

  Luuk, właściciel dwóch kotów o imieniu Walt i Jables pochwalił się nagraniem, na którym widać entuzjazm towarzyszący zwierzakom, gdy pan wraca do domu. Pomimo tego, że w domu Luuka koty są dopiero od pięciu miesięcy, są z nim silnie związane i gdy tylko usłyszą, że wraca, reagują w podobny sposób.
 • Husky bardzo nie chce wracać z parku

  Josh Gottsegen był ze swoim psem w parku dla psów Brentwood, kiedy zauważył tego husky'ego. Zwierzak najwyraźniej nie chciał wrócić do domu, bo na wołanie swojej opiekunki odpowiadał przeciągłym wyciem. (STORYFUL/x-news)
 • Eksplozja radości. Nie widział pani sześć miesięcy

  Kiedy po 6 miesiącach służby na Bliskim Wschodzie Melanie wróciła do domu w Stanach, z impetem powitał ją najlepszy przyjaciel. Golden retriever Hudson nie posiadał się z radości! Na takie spotkanie aż miło popatrzeć. (STORYFUL/x-news)