powrót do domu

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Powrót do domu (Film (2011)[Abrir puertas y ventanas] Reż.Milagros Mumenthaler) ,

Artykuły - Powrót do domu (17)

Filmy - Powrót do domu (12)

 • Dzień w dzień czeka na siostrę. Wzruszające

  Okazuje się, że powrót dzieci do szkół może mieć swoje minusy. Boleśnie może je odczuć chociażby młodsze rodzeństwo. Pewien maluch, codziennie od dnia powrotu siostry do szkoły, czeka na nią przed domem. Gdy tylko ją zobaczy, od razu rzuca się w jej objęcia!
 • Żołnierz wracający z misji robi niespodziankę swojej rodzinie

  Młody żołnierz postanowił zrobić niespodziankę swojej rodzinie. Wszyscy byli przekonani, że Liam, bo tak ma na imię bohater, jest jeszcze w Afganistanie, gdzie stacjonował przez ostatnie 9 miesięcy. Wrócił jednak wraz z całym kontyngentem i już w kraju przechodził obowiązkową kwarantannę. W tym czasie obmyślił widowiskowy plan powrotu na własne podwórko. Pomogli mu lokalni policjanci, pozorując przejazd przez miasto kolumny radiowozów na sygnałach. Nagle, zza jednego z aut policyjnych wyjechał... samochód z Liamem na pokładzie. Rodzina, która wyszła przed dom zobaczyć, co się dzieje, była potężnie zaskoczona! Ale i szczęśliwa, biorąc pod uwagę fakt, kto do niej wrócił.
 • Dwa koty z entuzjazmem witają właściciela

  Luuk, właściciel dwóch kotów o imieniu Walt i Jables pochwalił się nagraniem, na którym widać entuzjazm towarzyszący zwierzakom, gdy pan wraca do domu. Pomimo tego, że w domu Luuka koty są dopiero od pięciu miesięcy, są z nim silnie związane i gdy tylko usłyszą, że wraca, reagują w podobny sposób.
 • Psia radość w czystym wydaniu

  Czworonóg nie mógł się doczekać powrotu właściciela z wojska. Oto jak wyglądało ich pierwsze spotkanie.