powitanie

Artykuły - Powitanie (40)

 • Burmistrz belgijskiej miejscowości wita Depardieu-Obeliksa

  Burmistrz belgijskiej miejscowości wita Depardieu-Obeliksa

  Burmistrz belgijskiej miejscowości, w której zamieszkał Gerard Depardieu zgotował wyjątkowe powitanie nowemu mieszkańcowi Estaimpuis. Nakręcił film, w którym sam wystąpił w przebraniu Asteriksa.
 • Kampania przeciwko całusom na powitanie w miejscu pracy

  Kampania przeciwko całusom na powitanie w miejscu pracy

  Niemieckie stowarzyszenie, zajmujące się zasadami savoir-vivre'u, zaapelowało, aby w sytuacjach służbowych unikać pocałunków w policzki na powitanie. Stowarzyszenie przekonuje, że taka wylewność jest w Niemczech zachowaniem obcym kulturowo.
 • MŚ siatkarzy: Ciepłe powitanie smutnych Polaków

  Grupa najwierniejszych kibiców gromkim "sto lat" przywitała polskich siatkarzy wracających z nieudanych dla nich mistrzostw świata we Włoszech. Dzięki temu na smutnych twarzach podopiecznych Daniela Castellaniego na chwilę zagościł uśmiech.
 • 7 rad na powitanie maluszka

  7 rad na powitanie maluszka

  Pierwsze spotkanie z waszym dzieckiem będzie dla ciebie niezapomnianym przeżyciem. Dlatego odpowiednio się do niego przygotuj.
 • Coma na powitanie wiosny

  Coma na powitanie wiosny

  - Mam wrażenie, że już zamieszkaliśmy w Studio - powiedział do tłumu żywo reagujących fanów Piotr Rogucki. Na dzień przed premierą swojego koncertowego wydawnictwa "Live" grupa Coma wystąpiła w krakowskim klubie w Miasteczku Studenckim. Występ był, jak zwykle, elektryzujący, chociaż nagłośnienie mogło być lepsze.
 • Powitanie Afryki

  Powitanie Afryki

  Rokia Traoré uwielbia iść pod prąd. Mogła sobie uwić wygodne gniazdko w Europie, ale wolała wrócić do Mali, wbrew rozsądkowi i rodzicom. Mogła robić karierę na fali mody na muzykę z Afryki Zachodniej, ale woli grać po swojemu. Może odcinać kupony od udanych i dobrze przyjętych płyt, nagrywając wariacje na ich temat, ale lubi wyzwania, więc porywa się na nowe karkołomne projekty.
 • Joga: powitanie Słońca

  Joga: powitanie Słońca

  Joga to nowy styl życia. Pomaga nam utrzymać równowagę duchową, otwiera nam umysł na wiele spraw oraz bardziej pozytywne spojrzenie na otaczający nas świat.
 • Krótkie rozstanie,ale długie powitanie

  Mój ośmiomiesięczny synek bardzo rozpacza kiedy codziennie wychodzę do pracy. Co mogę zrobić, aby nasze pożegnanie nie były takie bolesne, a Adaś tak bardzo nie przeżywał rozłąki.
 • 7 rad na powitanie maluszka

  7 rad na powitanie maluszka

  Pierwsze spotkanie z waszym dzieckiem będzie dla ciebie niezapomnianym przeżyciem. Dlatego odpowiednio się do niego przygotuj.
 • Królewskie powitanie Ronaldo

  Królewskie powitanie Ronaldo

  Blisko 80 tysięcy kibiców zgromadziło się na stadionie Santiago Bernabeu na prezentacji nowego piłkarza Realu Madryt Cristiano Ronaldo.

Filmy - Powitanie (9)