powiększanie piersi

Artykuły - Powiększanie piersi (6)

 • Powiększanie piersi

  Powiększanie piersi

  Piersi są ważnym atrybutem kobiecości, a niestety większość kobiet narzeka na ich kształt i rozmiar. Pomocna w wyleczeniu kompleksów może się okazać operacja. Wokół operacji powiększania biustu powstało wiele mitów, które skutecznie zniechęcają do podjęcia decyzji. Zanim zdecydujesz się na zabieg, zapoznaj się z praktycznymi informacjami, które pomogą rozważyć „za” i „przeciw”.
 • Plastyka piersi leczy kobiece kompleksy

  Plastyka piersi leczy kobiece kompleksy

  Mają około 30 lat, mieszkają w dużym mieście, są matkami, ale częściej pannami niż mężatkami, wysoko oceniają jakość własnego życia - to portret Polek, które decydują się na operację plastyczną piersi. Powodem są kompleksy.
 • Zanim powiększysz piersi

  Zanim powiększysz piersi

  Dlaczego kobiety coraz częściej decydują się na powiększenie piersi? Co musisz wiedzieć przed operacją powiększenia biustu?
 • Skalpel czy Push Up?

  Skalpel czy Push Up?

  Dlaczego na zdjęciach sprzed lat piersi gwiazd są mniejsze? Wyjaśniamy zagadkę.
 • Bezoperacyjne powiększanie piersi

  Bezoperacyjne powiększanie piersi

  Serwis ABC News donosi o niekwestionowanym tryumfie amerykańskiej a jakże myśli technicznej w dziedzinie powiększania piersi - o urządzeniu, które pozwala zwiększyć biust o cały rozmiar bez uciekania się do metod chirurgicznych.
 • Pomniejszone piersi zwiększają samopoczucie

  Pomniejszone piersi zwiększają samopoczucie

  Jak się okazało - piersi operacyjnie pomniejszone, wprawiają kobiety w lepsze samopoczucie. Stwierdzili to lekarze z prestiżowej amerykańskiej kliniki Mayo. Ich zdaniem chirurgicznie pomniejszone piersi wyraźnie poprawiają stan psychiczny pacjentek i ogólnie podnoszą jakość życia kobiet, które do tej pory musiały sobie "radzić" z dużym biustem.

Filmy - Powiększanie piersi (8)

 • Powiększyły sobie piersi, teraz drżą o własne zdrowie!

  17 kwietnia w Marsylii ruszył proces kierownictwa francuskiej firmy PIP, która produkowała wadliwe, pękające implanty piersi. Wszczepiono je tysiącom kobiet - nie tylko we Francji, ale też w innych krajach na całym świecie. Jedną z nich jest Luz Marina z Kolumbii, która całe życie oszczędzała na operację powiększenia biustu. Dwa lata po zabiegu implanty dosłownie eksplodowały wewnątrz jej ciała!
 • Ekstremalne poprawianie urody po tajsku

  Tajlandia stała się prawdziwą mekką dla tych, którzy nie są zadowoleni z wyglądu, jaki podarowała im Matka Natura! Jest tylko jeden problem - decydując się na oferowane w tym kraju zabiegi upiększające, muszą przygotować się na ból i dyskomfort. Masaże powiększające piersi, wybielanie miejsc intymnych, wszczepianie pod skórę złotych nici... Chcesz być piękny, musisz cierpieć!
 • Chce mieć największy biust na świecie!

  44-letnia Lacey Wildd z Florydy może poszczycić się siódmym co do wielkości biustem na świecie. Kobieta przeszła już ponad 20 operacji powiększających piersi - i przygotowuje się do kolejnej. Wszystko po to, by stać się posiadaczką największego sztucznego biustu - a przy okazji nieźle zarobić... Lacey nie przejmuje się ewentualnymi komplikacjami zdrowotnymi, chociaż jej kręgosłup już w tej chwili wysiada! Jej piersi są tak ciężkie, że kobiecie wszczepiono... podskórny biustonosz wykonany ze świńskiej skóry i jej własnych mięśni! Czego to ludzie nie zrobią dla popularności!
 • Magiczny wynalazek powiększający biust!

  Niestety, dostępny tylko w Chinach...