Potter

Artykuły - Potter (1165)

 • Cuaron nakręci nowego Pottera?

  Cuaron nakręci nowego Pottera?

  Alfonso Cuaron, autor filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu", z chęcią wyreżyseruje obraz "Fantastic Beasts and Where to Find Them", który ma być prequelem sagi o Harrym Potterze.
 • W weekend 15.07-17.07 kina najwięcej zarobiły na ostatnim filmie o Harrym Potterze

  W weekend 15.07-17.07 kina najwięcej zarobiły na ostatnim filmie o Harrym Potterze

  W ostatni weekend (15.07-17.07) polskie kina sprzedały 495 tys. biletów, z których 71 proc. przypadło na II część filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci". Produkcja ta przyciągnęła przed duży ekran blisko 351,6 tys. widzów - podała Stopklatka.pl na podstawie danych Box Office. Na drugim miejscu znalazły się "Auta 2" z widownią na poziomie 45,4 tys. osób.
 • Jest zwiastun ostatniego "Pottera"!

  Jest zwiastun ostatniego "Pottera"!

  W internecie pojawił się zwiastun ostatniego filmu o przygodach Harry'ego Pottera - "Insygnia Śmierci - Część 2". Premiera obrazu zaplanowana jest na 15 lipca.
 • Daniel Radcliffe: Dość Pottera!

  Daniel Radcliffe: Dość Pottera!

  Daniel Radcliffe ma dość Harry'ego Pottera! Aktor przyznał się, że kiedy usłyszał o planach J.K.Rowling, związanych z napisaniem kolejnej książki o słynnym czarodzieju, próbował wyperswadować to autorce.
 • Daniel Radcliffe: Młody czarodziej dorasta

  Daniel Radcliffe: Młody czarodziej dorasta

  Światło na końcu tunelu, które jeszcze do niedawna Daniel Radcliffe widział przed sobą, jest już oficjalnie za jego plecami. Zmierzając w kierunku dwuczęściowej produkcji "Harry Potter i Insygnia Śmierci", Radcliffe miał świadomość, że policzone są jego dni jako kinowego wcielenia młodego czarodzieja z kart książek J.K. Rowling.

Filmy - Potter (3)