pot

Artykuły - Pot (21)

Filmy - Pot (3)

  • Domowy sposób, by pozbyć się brzydkiego zapachu stóp

    Stopy to, podobnie jak pachy, jedno z tych miejsc na ciele, które niemal bezustannie się poci. Samo pocenie się to prawidłowe zjawisko, które pomaga m.in. schładzać organizm, jednak potliwość stóp w znakomitej większości przypadków przynosi przykrą konsekwencję. Brzydki zapach stóp po tym, jak spędzą wiele godzin w szczelnie oplatającym skórę obuwiu, to norma. Są jednak banalne, domowe sposoby, by wspomóc się w walce z eliminacją przykrych zapachów. Pamiętajcie jednak, że najważniejsza jest higiena - nic nie zastąpi regularnego mycia stóp i wybierania przewiewnych butów z naturalnych materiałów!
  • Jak pozbyć się pocących dłoni?

    Pocące się dłonie to przypadłość, która dotyka coraz więcej z nas. Co ciekawe, dotyczy nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Mokre od potu dłonie niezależnie od pory roku to nie tylko niekomfortowa sytuacja dla każdego, kto ma kontakt z ludźmi, zaś jej skutki są nieestetyczne i podburzają naszą pewność siebie. Jak zapobiec więc nadmiernej potliwości dłoni, nie tracąc przy tym fortuny na drogie specyfiki? Zobaczcie nasz domowy sposób, jak pozbyć się pocących się dłoni!
  • Maszyna, która zamienia pot w wodę pitną

    UNICEF wspólnie z agencją PR Deportivo i Gothia Cup wspólnymi siłami stworzyli urządzenie, która przemienia pot w wodę nadającą się do picia. Ich nadrzędnym celem było zwrócenie uwagi świata na ludzi pozbawionych dostępu do wody pitnej.