Postaw na milion

Artykuły - Postaw na milion (11)

 • "Postaw na milion": Wygrają główną nagrodę?

  "Postaw na milion": Wygrają główną nagrodę?

  Wielkimi krokami zbliża się kolejny odcinek teleturnieju "Postaw na milion". Już w najbliższą sobotę, 9 kwietnia, z pytaniami Łukasza Nowickiego zmierzą się Sławomir i Adrian z Kłobucka. Swoich sił w grze o wielkie pieniądze spróbują też Izabela i Joanna z Jerzykowa. Czy rozgrywka potoczy się po myśli uczestników? Czy wyjdą ze studia z nagrodą? Sprawdźcie o 19:05 w TVP2.
 • Razem schudli. Teraz wygrają milion?

  Razem schudli. Teraz wygrają milion?

  Już w najbliższą sobotę kolejny odcinek teleturnieju "Postaw na milion"! Tym razem swoich sił w rozgrywce spróbują Mateusz i Malwina z Warszawy! O wielkie pieniądze będą walczyć też Maciek i Jerzy z Wrocławia. Trzymajcie za nich kciuki.
 • Rusza 11. edycja teleturnieju "Postaw na milion"

  Rusza 11. edycja teleturnieju "Postaw na milion"

  "Postaw na milion" to teleturniej pełen emocji i napięcia, od lat cieszący się popularnością wśród widzów na całym świecie, także w Polsce. Po zimowej przerwie program wraca na antenę telewizyjnej "Dwójki"! Niebawem znów będziemy mogli oglądać zmagania graczy ​o wielkie pieniądze.
 • "Postaw na milion": To już 10. edycja

  "Postaw na milion": To już 10. edycja

  Już w najbliższą sobotę, 5 września, w telewizyjnej Dwójce rozpocznie się 10. edycja teleturnieju "Postaw na milion". Łukasz Nowicki znów zada wiele trudnych pytań graczom z całej Polski, którzy walczyć będą o milion złotych – główną wygraną tego programu.
 • Gafa Łukasza Nowickiego na planie "Postaw na milion"

  Gafa Łukasza Nowickiego na planie "Postaw na milion"

  Kiedy w grę wchodzi wygrana w postaci miliona złotych, nawet Łukaszowi Nowickiemu potrafią puścić nerwy. Przekonali się o tym uczestnicy teleturnieju "Postaw na milion", którego Nowicki jest gospodarzem.
 • Nowicki: Zrobię to za darmo!

  Nowicki: Zrobię to za darmo!

  Lubi adrenalinę, wyzwania i skrajności. Łukasz Nowicki doskonale odnajduje się więc w magazynie porannym i w pełnym emocji teleturnieju. Prowadząc "Postaw na milion" swoje nerwy zawsze trzyma na wodzy. - Sprawiam wrażenie spokojnego, ale to tylko pozory - przyznaje.
 • Halina Mlynkova to kobieta z moich snów

  Halina Mlynkova to kobieta z moich snów

  Łukasz Nowicki, gospodarz teleturnieju "Postaw na milion", choć podróżuje dużo po świecie, zawsze znajduje czas na pielęgnowanie uczucia do żony, a nawet... na promocję jej najnowszej płyty.
 • "Przy Ibiszu jestem leszczem"

  "Przy Ibiszu jestem leszczem"

  Łukasz Nowicki od marca jest gospodarzem nowego teleturnieju TVP2 - "Postaw na milion". Aktor i prezenter telewizyjny opowiada o castingu, pierwszej wygranej i emocjach w programie.
 • Nowe seriale, nowe programy

  Nowe seriale, nowe programy

  "Bitwa na Głosy", seriale "Rodzinka.pl" oraz "Instynkt", a także teleturniej "Postaw na milion" to tylko niektóre z wiosennych nowości, które dla swoich widzów przygotowała TVP2.
 • Jak nie stracić miliona złotych?

  Jak nie stracić miliona złotych?

  Łukasz Nowicki zadebiutuje w nowej roli. Aktor poprowadzi "Postaw na Milion" - nowy teleturniej w telewizyjnej Dwójce.

Filmy - Postaw na milion (1)

 • Łukasz Nowicki stawia na milion!

  Wielkie emocje i jeszcze większe pieniądze - Łukasz Nowicki będzie gospodarzem nowego teleturnieju telewizyjnej Dwójki, "Postaw na milion".