pośladki

Artykuły - Pośladki (39)

Filmy - Pośladki (4)

 • Patrycja Wojnarowska powiększy sobie pośladki

  Fotomodelka i aktorka Patrycja Wojnarowska weźmie udział w nowym programie telewizyjnym – „Zmiana Wizerunku” - w trakcie którego jej pośladki zostaną powiększone. Metamorfozę modelki będzie można śledzić w Telewizji Warszawa. - Obecnie jestem przed konsultacją z lekarzem, podczas której będziemy dobierać odpowiednie implanty do mojej figury. Pan doktor wszystko mi wytłumaczy, a następnie będę podejmować decyzję - mówi celebrytka.
 • W Brazylii wybiorą najpiękniejszą pupę

  W Brazylii zorganizowano nietypowe wybory Miss Pupy. W konkurencji startuje 27 uczestniczek - każda z nich reprezentuje jeden z brazylijskich stanów. Eliminacje odbywają się przez internet. Internauci, głosując, wskażą 15 finalistek. Wybory najpiękniejszej pupy odbędą się w listopadzie w Sao Paulo.
 • Kochała Piotrusia za... pośladki

  To była zabawa, żart - tak o ubieraniu lalki Barbie powiedziała nam Gosia Baczyńska, która zaprojektowała sukienkę na 50. urodziny tej popularnej zabawki. Projektantka zdradziła nam także, że Barbie nie miała, za to bawiła się Piotrusiem, który miał... wypukłe pośladki.
 • Kształtujemy uda i pośladki

  Zapoznaj się z ćwiczeniami z piłkami Body ball. Ten zestaw ćwiczeń wysmukli pośladki i uda.