pośladki

Artykuły - Pośladki (39)

Filmy - Pośladki (8)

 • "Najseksowniejsza pupa na świecie".

  Sommer Ray to kolejna gwiazda fitness, która wypromowała się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwują prawie 22 mln użytkowników. 22-letnia Amerykanka wielokrotnie startowała (z sukcesami) w zawodach miss bikini fitness. Dzięki treningom i ciężkiej pracy nad swoją sylwetką Sommer Ray może się pochwalić mianem kobiety z „najseksowniejszą pupą na świecie”. (Agencja TVN/x-news)
 • Patrycja Wojnarowska powiększy sobie pośladki

  Fotomodelka i aktorka Patrycja Wojnarowska weźmie udział w nowym programie telewizyjnym – „Zmiana Wizerunku” - w trakcie którego jej pośladki zostaną powiększone. Metamorfozę modelki będzie można śledzić w Telewizji Warszawa. - Obecnie jestem przed konsultacją z lekarzem, podczas której będziemy dobierać odpowiednie implanty do mojej figury. Pan doktor wszystko mi wytłumaczy, a następnie będę podejmować decyzję - mówi celebrytka.
 • Padasz na kolana, włączasz telewizję i...

  Znana w Stanach Zjednoczonych trenerka fitnessu Sylwia Wiesenberg, która stworzyła własną metodę treningu, zaprezentowała ćwiczenia na zgrabne pośladki.
 • Ups! Mała wpadka na zawodach

  Sporty zimowe mogą być niebezpieczne! Jak tu odzyskać twarz po czymś takim?