pościg

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pościg (Film (1985)[Chase] Reż.Rod Holcomb) ,

Artykuły - Pościg (137)

 • RMF24: Pościg za nastoletnim kierowcą bmw

  RMF24: Pościg za nastoletnim kierowcą bmw

  Dwie osoby zostały ranne w wypadku na drodze wojewódzkiej 367 w Mysłakowicach koło Jeleniej Góry. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący bmw 17-latek nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z oplem.
 • Dramatyczny pościg zakończony kolizją

  Dramatyczny pościg zakończony kolizją

  Policjanci lubuskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który podczas ucieczki przekraczał prędkość oraz doprowadził do kolizji.
 • Małopolskie: 81-letni kierowca uciekał przed policją, potrącił funkcjonariuszkę

  Małopolskie: 81-letni kierowca uciekał przed policją, potrącił funkcjonariuszkę

  Po pościgu i zorganizowanej blokadzie w Nawojowej Górze zatrzymano 81-letniego kierowcę, mieszkańca Nowego Targu - informuje miejscowa policja.
 • Trzy osoby ranne podczas policyjnego pościgu

  Trzy osoby zostały ranne podczas policyjnego pościgu na warszawskiej Pradze.
 • Bez prawka, OC i przeglądu. Ucieczka ulicami Wrocławia

  Bez prawka, OC i przeglądu. Ucieczka ulicami Wrocławia

  Większość kierowców nie darzą zbyt wielkim szacunkiem funkcjonariuszy drogówki, ale trzeba pamiętać, że gdyby nie oni, na naszych drogach panowałaby zupełna anarchia.
 • Policyjny pościg na Dolnym Śląsku. 2 osoby nie żyją

  Policyjny pościg na Dolnym Śląsku. 2 osoby nie żyją

  Wczoraj wieczorem na trasie pomiędzy miejscowością Pisarzowice a Henrykowem Lubańskim kierowca samochodu osobowego nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Chwilę potem uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła 16-letnia pasażerka, 29-letni kierowca zmarł w szpitalu. Dwie 15-latki wciąż są w szpitalu.
 • Policyjny pościg na A4. Szaleńca zatrzymano dopiero pod Olkuszem

  Policyjny pościg na A4. Szaleńca zatrzymano dopiero pod Olkuszem

  Po blisko godzinnym pościgu autostradą A4 udało się zatrzymać kierowcę, który potrącił dwóch policjantów. Szaleniec uciekał funkcjonariuszom aż spod Gliwic; wpadł w okolicach Olkusza w Małopolsce. Informacja o pościgu dotarła na Gorącą Linię RMF FM.
 • RMF24: Policyjny pościg w Krakowie. Padły strzały

  RMF24: Policyjny pościg w Krakowie. Padły strzały

  Cztery strzały padły podczas policyjnej próby zatrzymania kradzionego samochodu na Woli Duchackiej w Krakowie - ustalił reporter radia RMF FM. Złodziej zdołał uciec. Trwa obława.
 • Pijany kierowca potrącił policjanta

  Pijany kierowca potrącił policjanta

  44-latek z Łodzi podczas próby zatrzymania po policyjnym pościgu potrącił policjanta. Badanie wykazało w jego organizmie 1,8 promila alkoholu. Nietrzeźwy był także pasażer.
 • Ucieczka motocyklisty. Ciągnął za sobą policjanta

  Ucieczka motocyklisty. Ciągnął za sobą policjanta

  ​Zarzut spowodowania obrażeń ciała u policjanta usłyszał motocyklista, który po zatrzymaniu do kontroli drogowej w miejscowości Gnojnik (woj. małopolskie) zaczął uciekać i przez kilkanaście metrów ciągnął za sobą funkcjonariusza.

Filmy - Pościg (12)

 • Podglądali potężnego byka. Nagle...

  Mogli podziwiać go tylko przez chwilę. Fotografowie przyrody robili zdjęcia pięknemu jeleniowi, ocierającemu poroże o drzewo. Zwierzę miało odrobinę cierpliwości, ale gdy jej zapas się wyczerpał, ruszyło z opuszczonym łbem na ciekawskich. W nogi!
 • Pościg Renault za Fordem. Co tam się wydarzyło?

  Kierowca Renault Clio przez kilka kilometrów "ścigał" kobietę kierującą Forda. Dlaczego uciekała? Sprawdzą to policjanci z towarzyszącymi im operatorami programu STOP Drogówka.
 • Kot w pogoni za... psem. Dał mu wycisk!

  Historię o wspólnej, czasem trudnej miłości psów i kotów znamy doskonale. Jednak rzadko się zdarza tak drastyczna zamiana ról. Zobaczcie, jak tym razem to kot gonił psa, dając mu przy tym niezły wycisk. Spodoba wam się!
 • Policyjny samochód wystrzelony w powietrze w trakcie pościgu

  Do karkołomnych scen doszło w trakcie policyjnego pościgu w kalifornijskim San Bernardino. Samochód policji z ogromną prędkością wjechał na skrzyżowanie i wybił się na nierównej jezdni. Po przeleceniu sporej odległości i lądowaniu w morzu iskier kierowca nie zdołał opanować auta, które dachowało na poboczu. Na szczęście oficer policji wyszedł z wypadku bez szwanku.