porzucić

Artykuły - Porzucić (60)

 • Urodziły i porzuciły swoje dzieci, bo…

  Urodziły i porzuciły swoje dzieci, bo…

  - Nie chciałam nawet na niego patrzeć. Czułam odrazę - twierdzi Kasia. - Przez okres tych 9 miesięcy starałam się nie przywiązywać do tego dziecka - wspomina Iwona. One wyrzekły się swoich dzieci. Nie żałują swoich decyzji. Dlaczego zrezygnowały z macierzyństwa?
 • Miś Uszatek i "syndrom porzucenia"

  Miś Uszatek i "syndrom porzucenia"

  Miś Uszatek, Pingwin Pik Pok i Trzy Misie zagrały razem w jednym filmie. Obok nich na planie pojawił się Zajączek Parauszek. Wszystkie postaci wystąpiły w spocie promującym przekazanie 1 proc. podatku na polską animację dla dzieci.
 • Justin Timberlake: Jestem gotowy

  Justin Timberlake: Jestem gotowy

  Choć wydawało się, że Justin Timberlake postanowił na dobre porzucić muzykę dla aktorstwa, wokalista ogłosił, że jest gotowy na powrót.
 • Ludzie ponad zysk. Czyli czas porzucić banki!

  Ludzie ponad zysk. Czyli czas porzucić banki!

  Rozmowa z Kristen Christian, za sprawą której już niemal 2,5 miliona Amerykanów przeniosło swoje oszczędności z banków do unii kredytowych. Amerykanka pod koniec zeszłego roku wezwała na Facebooku do przenoszenia rachunków z wielkich banków do unii kredytowych, odpowiedników polskich SKOK-ów.
 • Porzucony w rocznicę ślubu

  Porzucony w rocznicę ślubu

  Steve Carell porzucony przez żonę w rocznicę ślubu! Na szczęście tylko w filmie...
 • Porzucił Hollywood

  Porzucił Hollywood

  Jeden z największych amerykańskich przystojniaków, Matthew McConaughey, miał dość hollywoodzkiego blichtru i przeprowadził się z rodziną do Teksasu. Aktor chce, by jego dzieci miały radosne dzieciństwo z dala od niebezpieczeństw Los Angeles i paparazzich.
 • Porzucić marzenia?

  Porzucić marzenia?

  W nowym serialu TVP 1 "Galeria" Magdalena Turczeniewicz gra pełną energii i radości życia Karolinę. Aktorka zdradza, jak jej przebojowa bohaterka poradzi sobie, gdy spotkają ją życiowe nieszczęścia. W kim będzie miała oparcie?
 • Porzucił mercedesa z 2004 roku. Bo zepsuła się skrzynia

  Porzucił mercedesa z 2004 roku. Bo zepsuła się skrzynia

  We wtorek odbyła się licytacja, na której sprzedano porzuconego na warszawskich Bielanach mercedesa.
 • Porzuci kino dla win?

  Porzuci kino dla win?

  Marek Kondrat porzucił aktorstwo dla pracy w bankowości i handlu winem. W jego ślady idzie legendarny Francis Ford Coppola, który zamierza zostać sprzedawcą wykwintnych win.
 • Porzuci aktorstwo dla polityki?

  Porzuci aktorstwo dla polityki?

  Rob Lowe, znany m.in. z roli Sama Seaborna w serialu "Prezydencki poker", rozważa porzucenie aktorstwa na rzecz kariery politycznej.