wydarzenia - portoryko

Artykuły - Portoryko (7)

 • Miesiąc po huraganie 85 proc. mieszkańców Portoryko wciąż nie ma prądu

  Miesiąc po huraganie 85 proc. mieszkańców Portoryko wciąż nie ma prądu

  Ponad 85 proc. mieszkańców Portoryko wciąż nie ma prądu po przejściu huraganu. Cyklon Maria spustoszył wyspę miesiąc temu.
 • Portoryko bankrutem

  Portoryko bankrutem

  Karaiby mają swoją Grecję. Portoryko, silnie związane z USA, między innymi wspólną walutą, stało się niewypłacalne.
 • USA: Romney zwycięża w Portoryko

  USA: Romney zwycięża w Portoryko

  Lider wyścigu Republikanów do nominacji prezydenckiej Mitt Romney odniósł spektakularne zwycięstwo nad swym głównym rywalem Rickiem Santorumem w niedzielnych prawyborach w Portoryko.
 • Portoryko: Potężny pożar rafinerii

  Gubernator Portoryko Luis Fortuno zarządził w piątek wieczorem ewakuację ok. 1500 osób z rejonu Sabana Amelia na przedmieściach stolicy San Juan, gdzie płoną zbiorniki paliwa i ropy naftowej należące do Caribbean Petroleum Corp. (CPC), jednego z głównych dostawców produktów naftowych w Portoryko. Wcześniej z tego rejonu ewakuowano już 350 osób.
 • Hillary Clinton wysoko wygrała w Portoryko

  Hillary Clinton wysoko wygrała w Portoryko

  Hillary Clinton wysoko pokonała swego rywala Baracka Obamę w niedzielnych prawyborach w Portoryko, ale nie zmienia to układu sił w rywalizacji między dwojgiem kandydatów Partii Demokratycznej, w której zdecydowanie prowadzi Obama.
 • USA: Portoryko nowym stanem?

  Prezydent Bill Clinton utworzył wczoraj specjalną grupę zadaniową, która ma ustalić czy Portoryko powinno zostać stanem USA, niezależnym państwem lub dalej utrzymać status państwa stowarzyszonego ze Stanami Zjednoczonymi.
 • Białe święta w ... Portoryko

  Tropikalne Portoryko na Karaibach oczekuje w tym roku białych świąt Bożego Narodzenia. Śnieg już tam jest. Dostarczono go z Kanady... statkiem.