port

Artykuły - Port (333)

Filmy - Port (5)

 • Dwa statki wycieczkowe zderzyły się blisko portu w Meksyku

  W piątek 20 grudnia w Porcie Cozumel w Meksyku zderzyły się ze sobą dwa ogromne statki wycieczkowe. Przyczyną incydentu było zbyt duże nagromadzenie statków. W tym samym czasie w porcie przebywało 36 ogromnych statków. Mimo dziesiątek ludzi zgromadzonych na pokładach obu wycieczkowców ranna została tylko jedna osoba. Niestety uszkodzone zostały także oba statki, oba wymagały naprawy. (STORYFUL/x-news)
 • Znikąd pojawił się jacht. Wtedy...

  Kapitan stracił panowanie nad jachtem i z impetem wpłynął do portu...
 • Potężny rekin zawitał do portu na Hawajach. Szukał jedzenia

  Ponad trzymetrowy rekin krążył w porcie w Honolulu na Hawajach. Jeden z pracowników podczas przerwy śniadaniowej nagrał rekina pożerającego dryfującą głowę ryby. Zarówno autor nagrania, jak i jego kolega byli pod wielkim wrażeniem. – To szaleństwo – wykrzykiwali co chwilę, zdumieni tym, jak duży jest rekin. Film stał się hitem w mediach społecznościowych. Opublikowane na Facebooku nagranie wyświetlono ponad 200 tysięcy razy. Lokalne media podały, że rekiny coraz częściej wpływają do portu w poszukiwaniu pożywienia. (STORYFUL/x-news)
 • Czy Centralny Port Komunikacyjny uczyni polską gospodarkę jedną z największych na świecie?

  W 2027 r. ma zostać ukończona budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK) „Solidarność”. Inwestycja zostanie zrealizowana w mazowieckiej gminie Baranów i będzie kosztowała ok. 31–35 mld zł.