Porsche Panamera

Artykuły - Porsche Panamera (17)

 • Porsche Panamera Executive

  Porsche Panamera Executive

  Już w przyszłym tygodniu rozpoczyna się międzynarodowy salon motoryzacyjny w Los Angeles. Jedną z gwiazd amerykańskiej imprezy będzie kolejna odmiana nowego Porsche Panamera. W USA zadebiutować ma m.in. wersja z wydłużonym rozstawem osi.
 • Jak produkuje się nowe Porsche Panamera?

  Jak produkuje się nowe Porsche Panamera?

  Nowa nadwoziownia w fabryce Porsche w Lipsku należy do najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych zakładów tego rodzaju w branży motoryzacyjnej.
 • Koniec produkcji Porsche Panamera

  Koniec produkcji Porsche Panamera

  Po siedmiu latach od rynkowego debiutu z linii montażowej fabryki Porsche w Lipsku zjechał właśnie ostatni egzemplarz pierwszej generacji modelu Panamera.
 • Porsche Panamera II zaprezentowane!

  Porsche Panamera II zaprezentowane!

  Dzisiaj w Berlinie Porsche zaprezentowało zupełnie nową odsłonę Panamery. Po raz pierwszy, na pokazie w dawnej fabryce silników elektrycznych, zobaczyło ją ponad 300 przedstawicieli mediów i nie tylko. Druga generacja Gran Turismo Porsche obiecuje lepiej, niż kiedykolwiek, godzić dwie sprzeczne osobowości - osiągi samochodu sportowego i komfort luksusowej limuzyny.
 • Nowe Porsche Panamera – oto pierwsze zdjęcia

  Nowe Porsche Panamera – oto pierwsze zdjęcia

  Choć do premiery drugiej generacji Panamery zostało jeszcze parę dni, już teraz pojawiły się pierwsze zdjęcia tego auta.
 • Porsche Panamera - zapowiedź drugiej generacji

  Porsche Panamera - zapowiedź drugiej generacji

  Nowa odsłona pierwszej limuzyny Porsche zbliża się wielkimi krokami. Niemiecki producent opublikował właśnie jej zapowiedź.
 • Porsche Panamera 4. Jaka jest sportowa limuzyna w bazowej wersji?

  Porsche Panamera 4. Jaka jest sportowa limuzyna w bazowej wersji?

  Kupując samochód marki Porsche w jasny sposób komunikujemy, że interesują nas jedynie wartości absolutne i bezkompromisowe. Absolutny luksus i bezkompromisowe osiągi na przykład. Jak więc w takie założenia wpisuje się wersja podstawowa limuzyny z Zuffenhausen?
 • Porsche Panamera Edition. Dla wymagających

  Porsche Panamera Edition. Dla wymagających

  Porsche wprowadza do sprzedaży specjalną wersje modelu Panamera o nazwie Edition.
 • Ile naprawdę pali hybrydowe Porsche Cayenne?

  Ile naprawdę pali hybrydowe Porsche Cayenne?

  ​Tajemnicą poliszynela jest, że cykl pomiarowy zużycia paliwa niemal nie ma już nic wspólnego z realnymi wynikami, które otrzymuje się na drodze. Jednak rzadko firmy motoryzacyjne decydują się na otwarte przyznanie się do takiego stanu rzeczy.
 • Porsche Panamera Exclusive Series. Nowy symbol luksusu

  Porsche Panamera Exclusive Series. Nowy symbol luksusu

  W salonach Porsche pojawi się wkrótce kolejna, limitowana seria modelu Panamera. Niemiecki producent poinformował właśnie, że poszerza swoją ofertę o limitowaną wersję Panamera Exclusive Series.

Filmy - Porsche Panamera (1)