pomysł

Artykuły - Pomysł (1295)

Filmy - Pomysł (14)

 • Pomysłowa rodzina licealistki stworzyła specjalną konstrukcję, która umożliwia jej siatkarskie treningi podczas kwarantanny

  Rodzina pewnej licealistki z Great Bend w Stanach Zjednoczonych stworzyła specjalną konstrukcję, która umożliwia jej siatkarskie treningi podczas kwarantanny. Zoe Jerke może dzięki temu doskonalić atak i odbicia.
 • Stworzył jadalne instrumenty muzyczne

  Quichao Shi, 32-latek z Chin, tworzy z warzyw jadalne instrumenty muzyczne. Jako ojciec opiekuje się dzieckiem w domu. - Pewnego razu, gdy gotowałem, okazało się, że marchewki były bardzo twarde. Zastanawiałem się, czy możnaby je przebić i zamienić w instrumenty muzyczne - opowiada Shi. 32-latek w wolnym czasie zaczął drążyć z warzyw takich, jak marchewka czy ziemniaki. Według Quichao, takie instrumenty muzyczne są jednak krótkotrwałe. Wynalazca podkreśla, że instrumenty "mogą żyć tylko przez dwa dni, zanim się skurczą”. - Później nie można już na nich grać. W związku z tym chcę znaleźć coś, co będzie trwałe – mówi Quichao. Instrumenty tworzone przez pomysłowego ojca, powstają nie tylko z warzyw, ale także z innych przedmiotów domowych, takich jak miotła, cegła czy bagażnik rowerowy. (RUPTLY/x-news)
 • Pomysłowy łyżwiarz. Parasol posłużył za żagiel

  Mieszkanka Minnesoty nagrała pomysłowego łyżwiarza, który wykorzystał mocno wiejący wiatr i przemierzał jezioro Minnetonka przy pomocy parasola, który służył mu za żagiel. (STORYFUL/x-news)
 • "Genialny" pomysł ojca. Chciał ukarać córkę

  Ojciec chciał ukarać córkę za spóźnienie się do domu, mimo wcześniejszych ustaleń. Aby dać jej nauczkę, zrobił to. Oglądajcie.