pomoc medyczna

Artykuły - Pomoc medyczna (7)

 • Rośnie ryzyko wycieków danych medycznych

  Rośnie ryzyko wycieków danych medycznych

  Pandemia SARS-CoV-2 i spowodowane nią obostrzenia sprawiły, że prywatne i zawodowe życie Polaków przeniosło się do internetu. Jak wynika z sierpniowego badania KRD i serwisu ChronPESEL.pl, aż 3/4 Polaków obawia się utraty danych osobowych w wyniku działalności oszustów w internecie.
 • Ekspert: Jesienią służbie zdrowia grozi paraliż

  Ekspert: Jesienią służbie zdrowia grozi paraliż

  Jak powiedział prof. Bolesław Samoliński, przewodniczący Rady Ekspertów przy Rzeczniku Praw Pacjenta, jeżeli na nowo nie opracujemy procedur działania, to we wrześniu służbie zdrowia może grozić całkowity paraliż spowodowany wystąpieniem drugiej fali epidemii koronawirusa.
 • Rosja: Tymoszenko pilnie potrzebuje pomocy medycznej

  Rosja: Tymoszenko pilnie potrzebuje pomocy medycznej

  - Rosja zaapelowała w czwartek do władz w Kijowie o humanitarny stosunek do byłej premier Ukrainy Julii Tymoszenko, która - jak oświadczono - pilnie wymaga pomocy medycznej. Rzecznik MSZ Rosji podkreślił, że Moskwa śledzi to, co się dzieje wokół Tymoszenko.
 • Szybszy od kałacha

  Szybszy od kałacha

  - Mieliśmy pięciu rannych. Po pancerzu aż dudniło. Trzeba było szybko wyskoczyć z wozu i ich ratować. Gdy biegłem z plecakiem, tuż za mną rozrywał się asfalt. Wtedy nie wiedziałem, co się dzieje. Biegłem ratować życie i tylko to się liczyło. Dopiero po walce, w bazie, dowiedziałem się, że strzelano do mnie, a asfalt tuż za mną rozrywały pociski - opowiada o służbie ratownika medycznego w Afganistanie plutonowy Krzysztof Filipiuk.
 • myPhone'a 1080 Duro z całodobową pomocą medyczną

  myPhone'a 1080 Duro z całodobową pomocą medyczną

  Przedstawiciele myPhone, producenta znanego przede wszystkim z produkcji telefonów komórkowych dla seniorów, ogłosili właśnie współpracę z firmą Pol-Assistance. Jej efektem jest specjalna edycja telefonu myPhone 1080 Duro, dzięki któremu będzie możliwy stały kontakt z infolinią opiekuńczo-medyczną. Jakie są szczegóły umowy?
 • Będzie więcej ofert pomocy w razie kłopotów ze zdrowiem

  Prawie 70 proc. Polaków, za najbardziej potrzebne usługi w ubezpieczeniach uznaje pomoc medyczną udzielaną w kraju i za granicą. Firmy assistance będą rozwijały ten segment.
 • Pomoc medyczna do 18.00

  Choć po podpisaniu porozumienia między lekarzami rodzinnymi a ministrem zdrowia gabinety zostały otwarte, to nadal nie wiadomo, kto udzieli pomocy medycznej pacjentowi po godz. 18.00. Szef NFZ przyznaje, że problem ten trzeba rozwiązać, pieniędzy jednak na to nie ma.

Filmy - Pomoc medyczna (1)