InteriaTV - polscy siatkarze

Filmy - Polscy siatkarze (10)

 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Mistrzostwo Świata

  Po zdobyciu tytułu mistrzów świata przez naszych siatkarzy temat felietonu Tomasza Olbratowskiego może być tylko jeden. Zobacz!
 • Witold Roman: Nie składajmy drużyny na stosie

  Sytuacja jest dla nas niestety katastrofalna, bo mieliśmy bardzo duże aspiracje. Nie składajmy jednak naszej reprezentacji na stosie i nie podpalajmy jej - powiedział menadżer kadry siatkarzy Witold Roman (TVN24/x-news).
 • "Polacy byli w Londynie bez formy"

  Nasz zespół grał wcześniej kapitalną siatkówkę. Dlatego oczekiwania były bardzo duże - uważa były siatkarz Maciej Jarosz. - Siatkarze zgubili formę. Widać było, że zawodnicy nie są dynamiczni - mówi ojciec atakującego reprezentacji Polski Jakuba Jarosza (TVN24/x-news).
 • Bartosz Kurek: Biorę tę porażkę na siebie

  Ta porażka to dla nas największy dramat. Kibice i media nie muszą nam dokładać - powiedział po meczu z Rosją Bartosz Kurek. Przyjmujący reprezentacji Polski przyznał, że zagrał kiepski mecz. - Biorę tę porażkę na siebie - powiedział Kurek (TVN24/x-news).
 • Kibice po porażce z Rosją: Liczyliśmy na więcej

  Jesteśmy bardzo rozczarowani. Wszyscy liczyli na więcej - mówili kibice reprezentacji Polski po porażce naszych siatkarzy z Rosją. Według fanów, którzy śledzili w Londynie ćwierćfinał olimpijski, u podopiecznych trenera Anastasiego widać spadek formy (TVN24/x-news).
 • Siatkarze już w kraju

  Polscy siatkarze w niedzielę w Wiedniu wywalczyli brązowy medal mistrzostw Europy. Na lotnisku Okęcie włoskiego trenera Andreę Anastasiego i jego zespół powitała grupa rozradowanych kibiców.
 • Klucz do sukcesu polskich siatkarzy!

  Polscy siatkarze zdobyli złoty medal mistrzostw Europy. - Szybciej w finale opanowaliśmy nerwy. Mało błędów w zagrywce i przyjęciu. To był klucz do sukcesu. Stało się. Jesteśmy mistrzami Europy. To coś niesamowitego - mówił Daniel Pliński (środkowy).
 • Kibice dumni z siatkarzy!

  Dziękujemy, Polska "biało-czerwoni", Gruszka naszym przyjacielem jest - śpiewali kibice w hali przylotów lotniska Okęcie, gdzie wylądowali polscy siatkarze, którzy w niedzielę w Izmirze sięgnęli po złoty medal mistrzostw Europy.
 • Królewskie powitanie siatkarzy!

  Zmęczeni, szczęśliwi i z ponad godzinnym opóźnieniem wylądowali na warszawskim Okęciu polscy siatkarze, którzy w niedzielę w Izmirze sięgnęli po złoty medal mistrzostw Europy. Na lotnisku powitało ich około tysiąca osób.
 • Polscy siatkarze

  Polscy siatkarze zostali wicemistrzami świata.