polowanie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Polowanie (Film (2012)[Jagten] Reż.Thomas Vinterberg) ,

Artykuły - Polowanie (139)

Filmy - Polowanie (10)

 • Lwica poluje na antylopę. Nagle role się odwracają

  Zabawną sytuację podejrzeli turyści przemierzający teren Rezerwatu Narodowego Masai Mara w Kenii. Swój instynkt drapieżcy ujawniła przed nimi lwica, ścigając samotną antylopę gnu. Gdy oboje zniknęli w kotlinie, nikt nie spodziewał się, że równie szybko jak do niej wbiegli, równie szybko z niej wybiegną. Jednak tym razem to antylopa była w natarciu, a lwica pierzchała ile sił w łapach. Na pożegnanie dostała silnego kuksańca, który miał pomóc jej zrozumieć, że dzisiaj kolacji nie będzie.
 • Kocie polowanie na tosta. Udało się?

  Koty uwielbiają polować na pożywienie. Tradycyjne podejście zakładałoby, że zwierzę biega za ruchomym celem, jakim jest np. mysz, współcześnie wygląda to jednak nieco inaczej. Bohater materiału gustuje w podkradaniu grzanek z talerza swojego właściciela. (STORYFUL/x-news)
 • Ogromny tygrys zaczaił się na dziewczynkę. Dobrze, że dzieliła ich szyba

  Tej wycieczki nie zapomną do końca życia. Rodzina była świadkiem zdarzenia, gdzie tygrys zaczaił się na dziewczynkę, która siedziała plecami do niego. Powoli podchodził, jak podczas polowania. Nagle skoczył. Na szczęście, dzieliła ich szyba.
 • Rekin poluje wśród beztroskich surferów. Mrożące w żyłach nagranie z drona

  Fotograf Reed Plummer nagrał przypadkowo przy pomocy drona rekina, który zbliżył się do plaży i polował obok pływających na deskach ludzi. Na filmie widać rekina wśród ławicy ryb. Prawdopodobnie był to Tawrosz Piaskowy. (STORYFUL/x-news)