policyjny pościg

Artykuły - Policyjny pościg (25)

 • RMF: Policyjny pościg. Czterej funkcjonariusze w szpitalu

  RMF: Policyjny pościg. Czterej funkcjonariusze w szpitalu

  Policyjny pościg na terenie dwóch województw. Funkcjonariusze ze Świętokrzyskiego i Podkarpacia ścigali auto na warszawskich numerach rejestracyjnych, które nie zatrzymało się do kontroli. Uciekinierów ostatecznie schwytano. Rannych jest czterech policjantów i obaj ścigani.
 • RMF24: Warszawa: Policyjny pościg. Trzy osoby ranne

  RMF24: Warszawa: Policyjny pościg. Trzy osoby ranne

  Trzy osoby zostały ranne podczas policyjnego pościgu na warszawskiej Pradze. Informację o tym zdarzeniu przekazano na Gorącą Linię RMF FM.
 • RMF24: Łódzkie: Funkcjonariusz raniony w trakcie pościgu za kierowcą

  RMF24: Łódzkie: Funkcjonariusz raniony w trakcie pościgu za kierowcą

  Wypadek policjanta w czasie pościgu na krajowej "ósemce" w Łódzkiem. Informację w tej sprawie przekazano na Gorącą Linię RMF FM.
 • Kolejny policyjny pościg zakończony tragedią

  Kolejny policyjny pościg zakończony tragedią

  Tragicznie zakończył się pościg ulicami Olsztyna za skradzioną taksówką. Nie żyje pasażer, a kierowca, który miał półtora promila alkoholu jest w ciężkim stanie. Mężczyźni najpierw pobili taksówkarza, potem ruszyli w kierunku Mrągowa. Na ulicy Lubelskiej samochód wpadł w poślizg i uderzył w latarnie.
 • Wypadek podczas pościgu. Policjantowi grozi 8 lat

  Wypadek podczas pościgu. Policjantowi grozi 8 lat

  Zarzut spowodowania wypadku drogowego, w następstwie którego zginęły dwie osoby, postawiła łódzka prokuratura 35-letniemu policjantowi komendy miejskiej w Łodzi - poinformował jej rzecznik Krzysztof Kopania. Podejrzanemu grozi do 8 lat więzienia.
 • Policyjny pościg na A4. Szaleńca zatrzymano dopiero pod Olkuszem

  Policyjny pościg na A4. Szaleńca zatrzymano dopiero pod Olkuszem

  Po blisko godzinnym pościgu autostradą A4 udało się zatrzymać kierowcę, który potrącił dwóch policjantów. Szaleniec uciekał funkcjonariuszom aż spod Gliwic; wpadł w okolicach Olkusza w Małopolsce. Informacja o pościgu dotarła na Gorącą Linię RMF FM.
 • RMF24: Policyjny pościg w Krakowie. Padły strzały

  RMF24: Policyjny pościg w Krakowie. Padły strzały

  Cztery strzały padły podczas policyjnej próby zatrzymania kradzionego samochodu na Woli Duchackiej w Krakowie - ustalił reporter radia RMF FM. Złodziej zdołał uciec. Trwa obława.
 • Pościg za pijanym kierowcą w Siemiatyczach

  Pościg za pijanym kierowcą w Siemiatyczach

  Po kilkukilometrowym pościgu policja zatrzymała pijanego kierowcę osobowego peugeota. 50-letni mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ponieważ - jak się okazało - był pijany. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. O sprawie poinformowała KWP w Białymstoku.
 • Mościce: Szokujące zachowanie pijanego kierowcy. Uciekał przed policją z 6 pasażerami

  Mościce: Szokujące zachowanie pijanego kierowcy. Uciekał przed policją z 6 pasażerami

  29-latek z Witnicy spowodował kolizję, a następnie popełniając serię groźnych wykroczeń uciekał przed radiowozem - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim upubliczniając nagranie z nocnego pościgu.
 • Tragiczny finał pościgu policyjnego w Łodzi

  Śmierć przypadkowego kierowcy, dwóch policjantów walczących o życie w szpitalu i ścigany, którego wciąż poszukują - to efekt tragicznego w skutkach policyjnego pościgu w centrum Łodzi.

Filmy - Policyjny pościg (3)

 • "Wydarzenia": Strzelanina po policyjnym pościgu. Uciekinier nie żyje

  Policyjny pościg za uciekającym 36-latkiem zakończył się tuż przy skarpie przy żwirowni w Rudzie Śląskiej. Nie było już dokąd uciekać. Zdesperowany mężczyzna nie reagował na żadne polecenia. Materiał dla "Wydarzeń" przygotował Robert Gusta.
 • "Wydarzenia": Strzelanina po policyjnym pościgu. Uciekinier nie żyje

  Policyjny pościg za uciekającym 36-latkiem zakończył się tuż przy skarpie przy żwirowni w Rudzie Śląskiej. Nie było już dokąd uciekać. Zdesperowany mężczyzna nie reagował na żadne polecenia. Materiał dla "Wydarzeń" przygotował Robert Gusta.
 • Spektakularny pościg za… nastolatkiem!

  Niebezpieczny pościg po ulicach australijskiego Brisbane. Policja goniła nastoletniego kierowcę, który – z pasażerem u boku – pędził skradzionym samochodem. Chłopak nie przejmował się czerwonymi światłami, wjeżdżał również na chodniki i trawniki. Uderzył w jeden z samochodów, o mało nie potrącił pieszego. Pościg trwał prawie 20 minut. Policja musiała zastawić na nastolatka pułapkę - zaporę drogową w kształcie kolców. Nawet z przebitymi oponami chłopak przejechał jeszcze kilkaset metrów. Potem wyskoczył z jadącego samochodu i pobiegł na przełaj w stronę najbliższych domów. Został aresztowany chwilę później. Jeden z policjantów został niegroźnie ranny i trafił do szpitala na obserwację.