półfinały

Artykuły - Półfinały (59)

 • Eurowizja 2013: Pierwsze rozstrzygnięcia za nami

  Eurowizja 2013: Pierwsze rozstrzygnięcia za nami

  We wtorek, 14 maja, odbył się w Malmö (Szwecja) pierwszy półfinał 58. Konkursu Piosenki Eurowizji. Choć do finału awansowała faworyzowana Dunka Emmelie de Forest, to można mówić o sensacji - odpadły bowiem wszystkie startujące we wtorek kraje bałkańskie!
 • Zapraszamy na Półfinały. PAKA za rogiem

  Zapraszamy na Półfinały. PAKA za rogiem

  Tegoroczna, 29. PAKA dopiero w kwietniu, a przed nami już na początku marca, impreza, która pokazuje młode kabarety, walczące o miejsce w konkursie, mianowicie Półfinały PAKI. Przez trzy dni od 1 do 3 marca scena kabaretowa w Rotundzie stanie się miejscem, gdzie zobaczymy kilkanaście najlepszych kabaretów w kraju, przesianych przez gęste sito eliminacji.
 • Drugi półfinał "Mam talent": Brak faworyta

  Drugi półfinał "Mam talent": Brak faworyta

  W sobotę, 27 października, zobaczymy drugi półfinał piątej edycji programu "Mam talent". Stawka jest wyrównana i trudno wskazać faworyta.
 • "Must Be The Music": Tylko najlepsi

  "Must Be The Music": Tylko najlepsi

  Przed pierwszym półfinałem na żywo programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" prezentujemy dziesiątkę najlepszych - naszym zdaniem - uczestników trzeciej edycji show.
 • "Mam talent": Półfinały bez 11-letniego ministranta

  "Mam talent": Półfinały bez 11-letniego ministranta

  Poznaliśmy półfinałową "40" uczestników programu "Mam talent". Wśród nich zabrakło pokazanych w sobotę (15 października) 11-letniego Huberta Ceglarka i 59-letniego Zygmunta Pyzika, którzy oczarowali zarówno widzów, jak i jurorów.
 • Szermiercze MP od czwartku w Sosnowcu

  399 zawodników zgłosiło się do szermierczych MP, które w czwartek rozpoczną się w Sosnowcu. Wiceprezes Polskiego Związku Szermierczego Michał Morys przyznaje, że na wybór miejsca zawodów wpłynęła świetna organizacja w tym mieście turniejów PŚ U -20.
 • Ruszają półfinały Ligi Małych Mistrzów

  Ruszają półfinały Ligi Małych Mistrzów

  W przyszłym tygodniu rozpoczynają się turnieje półfinałowe Ligi Małych Mistrzów - I edycji rozgrywek dla dzieci szkół podstawowych z całej Polski. Do turniejów półfinałowych zakwalifikowało się 32 drużyny po dwie najlepsze z każdego województwa wyłonione podczas czerwcowych turniejów wojewódzkich.
 • Ekstraliga żużlowa wkracza w decydującą fazę

  Ekstraliga żużlowa wkracza w decydującą fazę

  Pogoda wielokrotnie przeszkadzała w tym roku w rozgrywkach CenternetMobile Speedway Ekstraligi. Tym razem szyki żużlowcom pokrzyżował deszcz w Chorwacji, gdzie przesunięto turniej Grand Prix i tym samym półfinały drużynowych mistrzostw Polski.
 • MŚ w kajakarstwie: Polacy liczą na kilka medali

  Występ Grupy Artystycznej Ocelot otworzy w środowy wieczór kajakarskie mistrzostw świata, które po raz trzeci w historii rozegrane zostaną w Poznaniu. Prezes Polskiego Związku Kajakowego Józef Bejnarowicz liczy na cztery-pięć medali reprezentantów Polski.
 • Przed ME w pływaniu - bez szans na powtórkę z historii

  Przed ME w pływaniu - bez szans na powtórkę z historii

  W poniedziałek w Budapeszcie pływacy staną do walki o medale mistrzostw Europy na basenie 50-metrowym. Stolica Węgier była gospodarzem zawodów tej rangi również cztery lata temu. Wtedy Polacy zdobyli aż osiem medali, w tym pięć złotych.

Filmy - Półfinały (5)