polędwica

Artykuły - Polędwica (19)

 • Polędwiczki nadziewane śliwkami

  Polędwiczki nadziewane śliwkami

  Nie masz pomysłu na obiad? Zrób dla całej rodziny polędwiczki nadziewane śliwkami. Smakują doskonale.
 • Z wędzonej polędwicy

  Z wędzonej polędwicy

  Polędwica zawiera pełnowartościowe białko oraz witamin z grupy B. Jest smaczna i delikatna. Dzisiaj wykorzystamy ją do zrobienia smacznej sałatki.
 • Wędliny kontra dieta. Jak je ze sobą pogodzić?

  Wędliny kontra dieta. Jak je ze sobą pogodzić?

  Wędliny to produkty, których spożycie w Polsce jest bardzo wysokie, są praktyczną formą, nadają się do pieczywa, sałatek, a nawet pikantnych wypieków. Często jednak ich jakość nie jest najlepsza. Czy zatem należy z nich zrezygnować, kiedy naszym celem jest dbanie o zdrowie i sylwetkę?
 • Wykwintny obiad w 20 minut

  Wykwintny obiad w 20 minut

  Polędwica wieprzowa to miła odmiana od mięsa drobiowego, ryb, czy kotletów mielonych. Jest delikatniejsza i można ją szybko przyrządzić.
 • Skandal w Szwecji - poszło o polędwicę

  W Szwecji wybuchł skandal, gdy okazało się, że na rynek trafiła tania polędwica wieprzowa odpowiednio barwiona i preparowana tak, by mogła udawać drogą polędwicę wołową. Produkt był importowany z Węgier przez szwedzkiego hurtownika, który twierdzi, że o oszustwie nie miał pojęcia.
 • Jak zaoszczędzić na świątecznych zakupach?

  Jak zaoszczędzić na świątecznych zakupach?

  Mimo niskich płac, słabych podwyżek i kryzysu gospodarczego Polacy nie oszczędzają na świętach. Wręcz przeciwnie. Polscy konsumenci są optymistami - aż 63 proc. z nich sądzi, że ich sytuacja finansowa poprawi się lub pozostanie bez zmiany w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Według badań Deloitte , przeciętna polska rodzina planuje wydać na święta około 1500 zł. Dodatkowo, aż 61 proc. Polaków deklaruje, że wyda na nie tyle samo, a nawet więcej niż w roku ubiegłym. Na większe wydatki będzie miała również wpływ spora podwyżka cen żywności w okresie świątecznym. Wydajemy dużo, więc co można zrobić, by ograniczyć dodatkowe wydatki w święta? Sprawdźcie sami.
 • Polędwica na grzance

  Polędwica na grzance

  Elegancka przekąska.