pole golfowe

Artykuły - Pole golfowe (5)

 • Kryzys dotknął tylko połowę pola golfowego. Co jeśli piłka poleci o metr za daleko?

  Kryzys dotknął tylko połowę pola golfowego. Co jeśli piłka poleci o metr za daleko?

  Pandemia koronawirusa to nie tylko oczywisty dramat wielu ludzi na całym świecie, ale także sytuacje, które wywołują uśmiech pod nosem. Na polu golfowym w pobliżu Bremy koneserzy tej formy aktywności muszą zadowolić się przyjemnością podzieloną na pół. Dlaczego? Przez pole przebiega granica kraju związkowego, gdzie obowiązują inne restrykcje sanitarne.
 • Pole golfowe na pogórniczym terenie

  Pole golfowe na pogórniczym terenie

  Kosztem ponad 11,5 mln zł na 26 hektarach pogórniczego terenu w Bytomiu powstało pole golfowe. Docelowo ma być dwukrotnie większe, a wokół niego powstaną domy i obiekty komercyjne. Wizytówką całości jest zabytkowa wieża szybowa dawnej kopalni.
 • KE bada, jak pozbawić lotniska i pola golfowe rolniczych dopłat

  Właściciele lotnisk, pól golfowych i inni posiadacze ziemi nie użytkujący jej rolniczo mogą być pozbawieni prawa do unijnych dopłat bezpośrednich dla rolników w świetle pomysłu KE, by stworzyć "listę negatywną", ograniczającą liczbę beneficjentów tej pomocy.
 • Pole golfowe na osiedlu

  Pole golfowe na osiedlu

  Na 200 hektarach w Komorowie deweloper chce zbudować osiedle z największym w rejonie Warszawy polem golfowym - pisze "Życie Warszawy".
 • Sand Valley na swoim

  Sand Valley na swoim

  82 hektarowa działka na której powstaje 18-dołkowe pole golfowe w Pasłęku została ostatecznie zakupiona przez Sand Valley Company - poinformował prezes spółki, dr Wojciech Dziewulski.

Filmy - Pole golfowe (9)

 • Kapibary przejęły opuszczone z powodu koronawirusa pole golfowe w Boliwii

  Klub golfowy w Santa Cruz de la Sierra ma nowych gości. W czasach koronawirusa jego tereny pokochały kapibary wielkie. Zwierzęta całe dnie spędzają na jedzeniu trawy i kąpielach w zbiornikach wodnych. Z powodu pandemii pole golfowe od kilku dni jest całkowicie opuszczone. Wielu mieszkańców Boliwii w trosce o swoje bezpieczeństwo pozostaje w domach.
 • Rysia mama z młodymi przechadza się po polu golfowym

  Takiego obrazka nie widzi się codziennie. Autor nagrania zauważył rysią mamę, spacerującą ze swoimi młodymi po parkingu pola golfowego. Kocia rodzinka nic nie robiła sobie z obecności ludzi. Wprawdzie rysie nie są rzadkimi mieszkańcami Florydy, to na pewno wyjątkiem jest spotkać je za dnia z „dzieciakami” u boku. (STORYFUL/x-news)
 • Niedźwiedzia rodzina odwiedziła pole golfowe

  Rodzina niedźwiedzi postanowiła udać się na niecodzienną wycieczkę. Mama z trójką pociech odwiedziła pole golfowe. Zobaczcie nagranie z z tej wyprawy. (STORYFUL/x-news)
 • Stado łosi na... polu golfowym. Zwierzęta wyglądały na zrelaksowane

  Niecodzienny widok napotkała mieszkanka amerykańskiego stanu Kolorado. Victoria Sirovatka nagrała stado łosi, które wylegiwały się na... polu golfowym w miejscowości Estes Park. Podobno zwierzęta już wcześniej były widziane w tym miejscu. (STORYFUL/x-news)