polar

Artykuły - Polar (74)

 • Jak się ubrać na wyprawę w góry?

  Jak się ubrać na wyprawę w góry?

  Widząc niektórych turystów poruszających się po górskich szlakach turystycznych załamujemy ręce nad ich bezmyślnością. Przejawia się ona głównie w ubiorze niedoświadczonego turysty. Zdarzało się, że w tatrach wysokich pojawiała się pani w japonkach. Jednak i my faceci nie jesteśmy święci.
 • V Otwarte Zawody Skitourowe

  V Otwarte Zawody Skitourowe

  Sklep Górski Polar Sport zaprasza wszystkich miłośników gór, nart i adrenaliny na V Otwarte Zawody Skitourowe, które odbędą się w dniu 7 marca 2010 roku w Zawoi.
 • Król nagrodził Pink Floyd

  Król nagrodził Pink Floyd

  We wtorek, 26 sierpnia, szwedzki król Karol Gustaw XVI wręczył członkom legendarnej formacji muzyczne wyróżnienie Polar Prize.
 • Pink Floyd uhonorowani

  Pink Floyd uhonorowani

  Słynna rockowa grupa Pink Floyd to laureat tegorocznej Polar Music Prize. Nagrodę przyznaje Królewska Szwedzka Akademia Muzyki i Stig Anderson, menedżer grupy ABBA.
 • Candlemass: Psychoza wokalisty?

  Candlemass: Psychoza wokalisty?

  W studiu "Polar" ruszyły nagrania nowej płyty szwedzkiej grupy Candlemass. Udział w sesji wokalisty Messiah Marcolina stoi jednak pod dużym znakiem zapytania. 28 kwietnia muzyk poinformował media o rozstaniu się z formacją, oznajmiając jednocześnie, że na sto procent nie wróci do zespołu. "To dokuczliwa psychoza. Mamy nadzieję, że zaśpiewa" - diagnozuje reszta składu.
 • Led Zeppelin z nagrodą

  Led Zeppelin z nagrodą

  Rockowa grupa Led Zeppelin i rosyjski dyrygent Walery Gergiev zostali laureatami kolejnej edycji nagrody Polar Music Prize, przyznawanymi przez Królewską Szwedzką Akademię Muzyki i Stiga Andersona, menedżera słynnego szwedzkiego zespołu ABBA. Nagrodę wręczy król Karol Gustaw XVI w Sztokholmie 22 maja 2006 roku.