Pola Elizejskie

Artykuły - Pola Elizejskie (4)

• New Bond Street trzecią najdroższą ulicą handlową świata - przed Polami Elizejskimi

Górna Piąta Aleja w Nowym Jorku nadal najdroższą ulicą handlową, na drugim miejscu Causeway Bay w Hongkongu W wyniku wzrostu czynszów o 37,5 proc. londyńska New Bond Street wyprzedziła w globalnym rankingu Pola Elizejskie, które spadły na piąte miejsce. Via Montenapoleone w Mediolanie awansuje na czwartą pozycję Warszawski Nowy Świat sklasyfikowany na 38. miejscu.
  • Tour de France - ostatni finisz setnej edycji w świetle jupiterów

Tour de France - ostatni finisz setnej edycji w świetle jupiterów

Po raz pierwszy od 1975 r., kiedy to w programie Tour de France znalazł się etap kończący się na Polach Elizejskich, kolarze ścigać się będą na ulicach Paryża przy sztucznym świetle. Ostatni akord setnej edycji będzie polem rywalizacji czołowych sprinterów.
  • FRANCJA MISTRZEM EUROPY

Reprezentacja Francji po zwycięstwie 2:1 nad Włochami zdobyła mistrzostwo Europy. Złotą bramkę dającą upragniony tytuł zdobył w 105. minucie strzelił David Trezeguet. W stolicy Francji radość po zwycięskim golu była ogromna. Przez całą noc na ulicach Paryża świętowały tłumy. Około pół miliona osób wyszło koło północy na Pola Elizejskie.