Pokojówka na Manhattanie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pokojówka na Manhattanie (Film (2002)[Maid in Manhattan] Reż.Wayne Wang) ,

Artykuły - Pokojówka na Manhattanie (30)

 • Jennifer Lopez zrobi serial

  Jennifer Lopez zrobi serial

  Jennifer Lopez wyprodukuje serial telewizyjny, który powstanie na podstawie komedii romantycznej z jej udziałem - "Pokojówka na Manhattanie". Podobno aktorka bardzo zaangażowała się w ten projekt. Czyżby pozazdrościła Salmie Hayek "Brzyduli Betty"?
 • Komediowy Wayne Wang

  Komediowy Wayne Wang

  Urodzony w Hongkongu amerykański reżyser Wayne Wang ("Centrum świata", "Pokojówka na Manhattanie") wyreżyseruje komedię "Lowlifes" - poinformował branżowy serwis "Variety". Film wyprodukuje wytwórnia New Line Cinema.
 • Jennifer Lopez na granicy

  Jennifer Lopez na granicy

  Jennifer Lopez ("Zatańcz ze mną", "Pokojówka na Manhattanie" ) kręci w graniczącym z Meksykiem amerykańskim miasteczku Nogales, zdjęcia do filmu o tajemniczych zabójstwach kobiet w Ciudad Juarez. Kilkaset osób tłoczyło się ulicami miasteczka, aby zobaczyć gwiazdę, która pojawiła się razem ze swoim mężem, piosenkarzem Markiem Anthony'm - doniosła lokalna gazeta.
 • Zhańbiony Ralph Fiennes

  Zhańbiony Ralph Fiennes

  Ralph Fiennes ("Pająk", "Czerwony smok", "Pokojówka na Manhattanie") zagra główną rolę w filmie "Disgrace", powstającym w oparciu o powieść "Hańba" autorstwa J.M. Coetzeego, uhonorowaną prestiżową nagrodą Bookera. Nie potwierdziły się więc doniesienia sprzed prawie trzech lat, że rolą zainteresowany jest Jeremy Irons ("Piano Bar").
 • Ralph Fiennes Voldemortem!

  Ralph Fiennes Voldemortem!

  Po kilku miesiącach spekulacji, wreszcie oficjalnie ogłoszono, kto wcieli się w mrocznego Lorda Voldemorta w filmie "Harry Potter i Czara Ognia". Walkę o pożądaną rolę wygrał Ralph Fiennes ("Lista Schindlera", "Czerwony smok", "Pokojówka na Manhattanie", "Pająk") i to on nękać będzie małego czarodzieja w filmowej adaptacji czwartej części poczytnego cyklu J.K. Rowling.
 • Lopez kontra Paltrow

  Lopez kontra Paltrow

  Jennifer Lopez ("Pokojówka na Manhattanie") i Gwyneth Paltrow ("Szkoła stewardes") w początkach 2005 roku rozpoczną rywalizację o dominację w amerykańskim box office oraz o statuetkę Oscara dla najlepszej aktorki. Tak przynajmniej twierdzą analitycy amerykańskiego rynku kinowego.
 • Wayne Wang: Ostatnie wakacje

  Wayne Wang: Ostatnie wakacje

  Wayne Wang ("Centrum świata", "Pokojówka na Manhattanie") najprawdopodobniej zasiądzie na fotelu reżysera filmu "Last Holiday", remake'u obrazu z 1950 roku. W projekcie, który powstanie dla wytwórni Paramount Pictures, główną rolę zagra Queen Latifah ("Chicago", "Wszystko się wali"). Wayne Wang negocjuje obecnie warunki umowy z producentami.
 • Problemy Jennifer Lopez

  Problemy Jennifer Lopez

  Wanda Sykes ("Gruby i chudszy 2: The Klumps"), jedna z najsłynniejszych amerykańskich czarnoskórych aktorek komediowych, dołączyła do obsady filmu "Monster-in-Law", który przygotowuje studio New Line Cinema. Sykes spotka się na planie komedii z takimi gwiazdami, jak Jennifer Lopez ("Pokojówka na Manhattanie") i Jane Fonda ("Barbarella") .
 • Wyzwolone Kidman i Lopez

  Wyzwolone Kidman i Lopez

  Nicole Kidman ("Piętno", "Wzgórze nadziei") i Jennifer Lopez ("Pokojówka na Manhattanie", "Gigli") zagrają główne role w filmie "American Darlings". Film powstanie w firmie New Regency, a Nicole Kidman ma zamiar także współprodukować pełną dramatyzmu opowieść.
 • Jennifer Lopez na cenzurowanym

  Jennifer Lopez na cenzurowanym

  Jennifer Lopez ("Nigdy więcej", "Pokojówka na Manhattanie") nie ma ostatnio dobrej prasy w środowisku filmowym. Reżyser Kevin Smith ("Jay i Cichy Bob kontratakują") oraz wytwórnia Miramax Films zdecydowali się ostatnio na usunięcie jednej ze scen z jej udziałem ze swojego najnowszego filmu, "Jersey Girl". W scenie tej Lopez poślubiała bowiem postać graną przez... Bena Afflecka ("Daredevil"), prywatnie byłego narzeczonego.