pokazy mody

Artykuły - Pokazy mody (6)

 • Intensywne życie? To lubię!

  Intensywne życie? To lubię!

  Katarzyna Sokołowska chciała mieć zawód inny niż wszyscy. Dziś jest postrachem modelek i guru projektantów. Świat mody zna od kulis. Nam zdradziła jego sekrety.
 • Ciało polityczne

  Światowi przywódcy coraz częściej grają serdecznych luzaków. Obłapiania, uściski, pokazy mody i urody. Ale nawet przed świętami nie dajcie się zwieść.
 • Święto mody i kultury ulicznej

  Graficiarze, skateboardziści, mistrzowie breakdance, rapu i akrobacji na BMX-ach zaprezentują się podczas Targów Mody i Wzornictwa "Kielce Street Fashion", które rozpoczną się w piątek na Targach Kielce. Od czwartku trwać będą pokazy mody w ramach konkursu "Off Fashion".
 • Trochę krągłości nie zaszkodzi...

  Trochę krągłości nie zaszkodzi...

  Oglądając pokazy mody czy konkursy miss można by nabrać przekonania, że męskim ideałem kobiecej urody jest anorektyczna niewiasta bez specjalnych wypukłości. A przecież odrobina krągłości tu czy tam nigdy nie szkodzi.
 • Mercedes na wybiegu

  Mercedes na wybiegu

  Jak co roku w lutym odbywa się tydzień mody w Nowym Jorku. Tym razem patronat nad tym wydarzeniem objął Mercedes-Benz. Od 8 do 15 lutego w Bryant Park trwają pokazy mody, na których słynni projektanci, tacy jak: Anna Sui, Donna Karan, Hugo Boss, Ralph Lauren i Tommy Hilfiger prezentują swoje jesienne kolekcje. We wszystkich nich uczestniczy gość specjalny imprezy - nowy Mercedes SL.
 • Kiss zagra na pokazie mody

  Kiss zagra na pokazie mody

  Grupa Kiss 5 lutego postanowiła uświetnić swoim występem pokaz kolekcji mody Lane'a Bryanta, przeznaczonej dla pań o bardzo obfitych kształtach. Jednak nie wiadomo w jakim składzie zespół zagra. Ace Frehley wykluczył bowiem swoje uczestnictwo w tym przedsięwzięciu. Niepewny jest także udział Erica Singera, który jakiś czas temu zastąpił Petera Crissa na perkusji.

Filmy - Pokazy mody (5)

 • Stroje dla bardzo odważnych

  Słynni projektanci podczas pokazów prześcigają się w coraz bardziej oryginalnych stylizacjach modelek, scenografiach, a przede wszystkim – samych kolekcjach strojów. Czasami już trudno stwierdzić, czy to jeszcze ubranie czy raczej artystyczna instalacja noszona na wybiegu. W każdym razie nawet najbardziej zwariowani celebryci chyba nie wyszliby na ulicę w niektórych kompozycjach. Oto 10 najdziwaczniejszych według nas projektów w tym sezonie.
 • Czy modelki żywią się... wacikami?

  Na trudne pytania odpowiada Kasia Sokołowska, reżyserka pokazów mody.
 • Gwiazdy na pokazie mody

  Daria Widawska, Edyta Herbuś, Ada Fijał, Ola Kwaśniewska, Agnieszka Dygant czy Natalia Przybysz - to gwiazdy, które pojawiły się podczas prezentacji jubileuszowej kolekcji Natalii Jaroszewskiej.
 • Za kulisami pokazu mody Byblos

  Wiem dokładnie, co chcę zaprojektować; wiem, skąd przyjdzie moja inspiracja. Wiem, co będzie dobre dla mojej kolekcji, a co nie - mówi projektant mody, Manuel Facchini.