pojedynek

Artykuły - Pojedynek (344)

Filmy - Pojedynek (28)

 • Nagrał pojedynek dwóch tygrysów. To była zacięta walka

  Harsha Narasimhamurthy, przewodnik i fotograf z indyjskiego miasta Bengaluru, w trakcie lokalnego safari nagrał walkę dwóch tygrysów. Dorosłe samce stoczyły ze sobą zażarty pojedynek. Choć tygrysy są często widywane w okolicach miasta, to sceny takie jak ta rzadko może oglądać oko człowieka.
 • Mężczyzna walczy na ulicy z... indykiem. Zawzięte zwierzę nie odpuszcza!

  Pewnemu kurierowi zdarzyła się kuriozalna przygoda. Na chodniku przed szpitalem zaatakował go... indyk. Mężczyzna nie mógł się odpędzić, a próbował, przeganiając zwierzę własną kurtką. Nie było mu chyba do śmiechu, bo schował się w końcu w samochodzie, śmiali się jednak obserwujący wszystko z okna pracownicy szpitala. Musicie to zobaczyć!
 • Australijski wędkarz stoczył walkę o swój połów z… krokodylem

  Chwilę grozy przeżyło dwóch wędkarzy, łowiących ryby w rzece w Północnej Australii. Chwilę po tym jak wyciągnęli dużą rybę z wody rzucił się na nią ogromny, mierzący około 4 metrów długości krokodyl. Nieszczęśni wędkarze zaczęli uciekać ciągnąc za sobą zdobytą rybę, jednak krokodyl był szybszy i połknął ją w całości razem z haczykiem. Rozżalony Dac Craig, wędkarz, któremu krokodyl odebrał połów powiedział lokalnej telewizji „byliśmy w szoku, byliśmy smutni, to była naprawdę dobra ryba”. (STORYFUL/x-news)
 • Taneczny pojedynek na weselu. Dali czadu

  Taneczny pojedynek na weselu. W rywalizacji udział wzięli Pan Młody i piętnastolatek z zespołem Downa. Parkiet zdecydowanie należał do nich. (STORYFUL/x-news)