Pogoria

Artykuły - Pogoria (6)

 • "Fryderyk Chopin" zacumował przy Tower Bridge

  "Fryderyk Chopin" zacumował przy Tower Bridge

  Już jest. Właśnie dopłynął do Londynu, chluba polskiego żeglarstwa, największy bryg na świecie, STS "Fryderyk Chopin". Cumuje przy dokach Św. Katarzyny. Wczoraj, gdy dopływaliśmy do ujścia Tamizy, minęliśmy inny polski żaglowiec STS "Pogoria".
 • Co się wydarzyło na jachcie "Pogoria"?

  Co się wydarzyło na jachcie "Pogoria"?

  Jacht "Pogoria", który we wtorek po południu uległ awarii niedaleko fińskiego wybrzeża, jest już w porcie w Hanko - poinformował PAP Zbigniew Stosio, sekretarz generalny Polskiego Związku Żeglarskiego, większościowego właściciela jachtu.
 • Polski jacht ewakuowany, maszty połamane

  Ok. 40 żeglarzy polskiego jachtu "Pogoria", który we wtorek po południu uległ awarii, zostało ewakuowanych na ląd śmigłowcem. "Wszyscy, cali i zdrowi, są już w fińskiej miejscowości Hanko" - powiedziała PAP jedna z uczestniczek rejsu.
 • "Pogoria"wypłynęła z portu w Hajfie

  Żaglowiec "Pogoria", który po kolizji z izraelskim kutrem został zatrzymany w Hajfie, opuścił już port i wypłynął w morze - poinformował TVN24.
 • "Pogoria" wyruszy dziś z Hajfy

  Polski konsul z Tel-Awiwu przekaże stronie izraelskiej czek na pokrycie kosztów ewentualnego odszkodowania dla właścicieli kutra, który miał kolizję z żaglowcem "Pogoria", zatrzymanym w czwartek w porcie w Hajfie.
 • Polski żaglowiec zatrzymany w Izraelu

  Polski jacht "Pogoria" staranował izraelską łódź rybacką. Dwóch rybaków zostało rannych, lecz według zeznań polskiej załogi - to Izraelczycy zawinili. Statek wraz z całą załogą liczącą 42 osób, w tym 36 licealistów, został zatrzymany przez prokuraturę w porcie w Hajfie - informuje gazeta.pl.