pogodynka

Artykuły - Pogodynka (19)

 • Uwaga, alergicy! Czeka nas zmasowany atak pyłków!

  Uwaga, alergicy! Czeka nas zmasowany atak pyłków!

  Przedłużająca się zimowa aura, a potem nagłe ocieplenie mogą sprawić, że kilka gatunków drzew zacznie pylić jednocześnie. Alergicy mogą się spodziewać zmasowanego ataku pyłków - powiedział PAP alergolog prof. Bolesław Samoliński.
 • Maja Popielarska: Kwiaty uwielbiam tak samo jak czekoladę

  Maja Popielarska: Kwiaty uwielbiam tak samo jak czekoladę

  Kiedy wiosną do życia budzi się roślinność, miłośniczka przyrody Maja Popielarska przystępuje do pracy przed domem. Prezenterka TVN-u nie tylko opowiada, jak troszczy się o swój ogród. Wspomina też obrazy przyrody z dzieciństwa, gdy kilka lat mieszkała w Afryce.
 • Uwielbia tatuaże, ma ich kilka

  Uwielbia tatuaże, ma ich kilka

  - Polacy uwielbiają narzekać na złą pogodę, a za nią obwiniać... jej prezenterki. Uodporniłam się i oskarżenia "biorę na klatę" - śmieje się znana pogodynka, Marzena Sienkiewicz.
 • Ukraina: Niecodzienny występ radiowej pogodynki

  Ukraiński parlament zwróci się do radia państwowego o przywrócenie na antenę pracownicy Centrum Meteorologii, która prezentując prognozę pogody skrytykowała władze i sytuację w kraju - oświadczył przewodniczący Rady Najwyższej, Wołodymyr Łytwyn.
 • Seksowna pogodynka robi karierę

  Seksowna pogodynka robi karierę

  Pani Nina Terentiew zaproponowała mi rolę prowadzącej program "Tylko muzyka..." w dniu moich 30. urodzin - mówi Paulina Sykut, której los dał wiele pięknych prezentów.
 • Nowa rola pogodynki

  Nowa rola pogodynki

  28 czerwca rusza letnia ramówka TVN. W wakacyjnym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN" zadebiutuje Dorota Gardias.
 • Pogodynka z Telekamerą

  Pogodynka z Telekamerą

  - Rok temu nie spodziewałam się nawet, że będę mogła siedzieć w tak doborowym towarzystwie, a co dopiero pomyśleć, żeby otrzymać taką statuetkę - powiedziała w rozmowie z INTERIA.PL "pogodynka z Telekamerą", czyli Dorota Gardias-Skóra.
 • Bardzo zapracowana pogodynka

  Bardzo zapracowana pogodynka

  Agnieszka Cegielska z powodzeniem spełnia się w nowej roli - mamy. A od kilku tygodni znowu możemy ją oglądać!
 • Pogodynka została ogrodnikiem

  Pogodynka została ogrodnikiem

  Maja Popielarska z wykształcenia jest ogrodnikiem, ale przez wiele lat zapowiadała w TVN pogodę. Kiedy zaczęła prowadzić program "Maja w ogrodzie", okazał się on wielkim hitem. We wrześniu obchodzi właśnie pięć lat.
 • Gerard Butler pogodynką

  Gerard Butler pogodynką

  Gerard Butler ("300", "RocknRolla") na chwilę przestał być wziętym hollywoodzkim aktorem i w ostatni poniedziałek, 3 sierpnia, w Londynie zamienił się w prezentera pogody.

Filmy - Pogodynka (3)