Muzyka - pogoda

Artykuły - Pogoda (9)

 • Open'er 2012, czyli pogodo, pozwól żyć

  Open'er 2012, czyli pogodo, pozwól żyć

  Dobiegła końca jedna z najciekawszych spośród wszystkich 11 edycji gdyńskiego Open'er Festival. Jak będziemy ją wspominać?
 • Rockowo w Inowrocławiu: Pogoda zamówiona

  Rockowo w Inowrocławiu: Pogoda zamówiona

  Dziś (11 września) w Teatrze Letnim w samym sercu Parku Solankowego w Inowrocławiu odbędzie się trzecia edycja Ino-Rock Festival. Główną gwiazdą imprezy są melancholijni Brytyjczycy z grupy Anathema.
 • Pogoda im nie przeszkodzi

  Pogoda im nie przeszkodzi

  Organizatorzy imprezy Stadium of Sound (Poznań, 6 września) zapewniają, że ewentualne zawirowania pogody nie przeszkodzą uczestnikom w doskonałej zabawie.
 • Pogoda nie odstraszyła

  Pogoda nie odstraszyła

  Ostróda, nazywana "perłą Mazur", po dwóch dniach opadów doczekała się wreszcie, na razie dość nieśmiałego, słońca. Szczęście trwało krótko, bo po południu znów zaczęło padać. Zakończenie Ostróda Reggae Festiwal odbyło się na szczęście już bez deszczu.
 • Rihanna ściągnęła powódź?

  Rihanna ściągnęła powódź?

  Piękność z Barbadosu, która w sobotę, 25 sierpnia, wystąpiła w Krakowie na Coke Live Music Festival, przekonuje, że to nie ona jest odpowiedzialna za katastrofalną powódź, która dotknęła Wielką Brytanię.
 • I po Castle Party

  I po Castle Party

  14. edycję festiwalu Castle Party można uznać za bardzo udaną, mimo, że pogoda nie sprzyjała zabawie. Od soboty, 28 lipca, w Bolkowie nieustannie lało.
 • Bob Dylan: Pogoda, taniec i whisky

  Bob Dylan: Pogoda, taniec i whisky

  Już 3 maja na antenie XM Satellite Radio pojawi się autorski program Boba Dylana. Audycja będzie nosiła tytuł "Theme Time Radio Hour With Your Host Bob Dylan".
 • Pet Shop Boys boją się o pogodę

  Pet Shop Boys boją się o pogodę

  Taneczny duet Pet Shop Boys obawia się, że ich darmowy koncert może zostać zignorowany przez wybrednych mieszkańców Londynu. Powodem może być deszczowa pogoda i brak odpowiedniej reklamy.
 • "Piwo, pogoda i św. Mikołaj"

  "Piwo, pogoda i św. Mikołaj"

  Kiedy na horyzoncie pojawia się nowy wykonawca z Finlandii, zazwyczaj należy mu się bacznie przyjrzeć, bo z góry można zakładać, że ma on do zaoferowania coś ciekawego. Takie podejście należy zastosować także w przypadku grupy Thunderstone, debiutanta na metalowej arenie. Jej członkowie mają jednak za sobą już kilkanaście lat grania w różnych zespołach. Pod nową nazwą zadebiutowali albumem "Thunderstone", którym co prawda prochu nie wymyślili, lecz poszli sprawdzoną drogą i zamiast eksperymentów postawili na solidny, dobry technicznie heavy metal. Nino Laurenne, przesympatyczny gitarzysta Thunderstone, opowiedział Lesławowi Dutkowskiemu o swojej grupie.