pogoda długoterminowa

Artykuły - Pogoda długoterminowa (11)

 • Wiosna w lutym. Najnowsze prognozy

  Wiosna w lutym. Najnowsze prognozy

  Sporo słońca, wysokie temperatury i prawdziwie wiosenna aura. Pogoda w lutym jest dla nas wyjątkowo łaskawa...
 • Powrót zimy? Najnowsze prognozy pogody

  Powrót zimy? Najnowsze prognozy pogody

  Pogoda w tym tygodniu będzie wyjątkowo kapryśna. Choć przeważają dni ze słońcem i dość wysokimi temperaturami, musimy być przygotowani również na intensywne opady deszczu. Weekend przyniesie znaczne ochłodzenie. Czyżby zima sobie o nas przypomniała?
 • Najnowsza prognoza pogody na nadchodzący tydzień

  Najnowsza prognoza pogody na nadchodzący tydzień

  Z wyjątkiem wtorku, kiedy powinno padać niemal w całej Polsce, czeka nas ciepły, słoneczny tydzień - taka jest najnowsza prognoza pogody na nadchodzące dni.
 • Pogoda na święta i sylwestra

  Pogoda na święta i sylwestra

  Najnowsze długoterminowe prognozy na święta nie pozostawiają żadnych złudzeń. Zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane i duże, lokalnie popada deszcz, a o śniegu nie ma mowy. Termometry wskażą dodatnie wartości, nawet do 7 stopni Celsjusza. Bardziej zimowa aura ma nam towarzyszyć dopiero w sylwestra. Prószyć ma na południu kraju, a na Podlasiu termometry wskażą wartości poniżej zera.
 • Prognoza pogody na najbliższe dni

  Prognoza pogody na najbliższe dni

  ​Dzisiaj Polska podzielona jest na dwa wyraźne obszary - cieplejszą północ, gdzie termometry wskażą nawet 5 stopni powyżej zera, oraz chłodne południe, gdzie temperatura będzie w wielu miejscach ujemna. Uwaga, może padać również śnieg!
 • Prognozy: Chłodno, uwaga na zimne noce

  Prognozy: Chłodno, uwaga na zimne noce

  ​Na południu i zachodzie kraju sporo przejaśnień i na ogół sucho, na północy zachmurzenie wzrastające do dużego i lokalne opady deszczu - takie są prognozy na wtorek. Nadal chłodno. Na termometrach w ciągu dnia maksymalnie 7-8 st. Celsjusza. Noce mają być jeszcze zimniejsze. Środa już w całym kraju deszczowa, ale lokalnie można liczyć na chwile ze słońcem.
 • Długoterminowa prognoza pogody

  Długoterminowa prognoza pogody

  Ciepło i słonecznie - tak będzie w nadchodzącym tygodniu. Polska złota jesień nie zamierza ustępować miejsca zimie. Sprzyjająca aura zostanie z nami co najmniej do końca listopada. A jakiej pogody należy spodziewać się w święto Wszystkich Świętych? Sprawdź naszą prognozę!
 • Prognoza pogody na najbliższe dni i weekend

  Prognoza pogody na najbliższe dni i weekend

  Słonecznie, ciepło jak w lecie, a na południu burzowo - taka aura będzie nam towarzyszyć w najbliższych dniach. Weekend zapowiada się wyśmienicie, z wysokimi temperaturami i błękitnym niebem. Nikt nie będzie narzekał na pogodę.
 • Najsilniejszy tajfun tego roku zbliża się do Chin

  Najsilniejszy tajfun tego roku zbliża się do Chin

  Super-tajfun Usagi zmierza w stronę Chin. Według meteorologów może to być najbardziej niszczycielski tajfun, który w tym roku wystąpił na Ziemi.
 • Najnowsze prognozy. Parasole w dłoń!

  Najnowsze prognozy. Parasole w dłoń!

  Jest chłodno, mokro i pochmurno, a będzie... jeszcze gorzej. Prognozy nie pozostawiają złudzeń - z ciepłą, letnią aurą musimy się już pożegnać. Ciepła kurtka, parasol i kalosze - niestety - bardzo nam się w najbliższych dniach przydadzą.