podziękowanie

Artykuły - Podziękowanie (5)

 • Listowne podziękowanie za spotkanie rekrutacyjne - wysyłać czy nie?

  Listowne podziękowanie za spotkanie rekrutacyjne - wysyłać czy nie?

  Tak zwany "Thank You letter", czyli list do osoby prowadzącej spotkanie rekrutacyjne, w którym dziękuje się za możliwość rozmowy, to bardzo popularne narzędzie umacniania pozytywnego wizerunku kandydata do pracy stosowane w USA i Europie Zachodniej. Czy w Polsce osoby poszukujące pracy również stosują ten zabieg? Czy może on pomóc w zdobyciu wymarzonej pracy? A może bardziej zaszkodzi niż pomoże?
 • Cantoro: To nie pożegnanie, to podziękowanie

  Cantoro: To nie pożegnanie, to podziękowanie

  Mauro Cantoro odchodzi z Wisły Kraków. - Nie traktuję tego jak pożegnanie, tylko jak podziękowanie - mówił Cantoro na ostatnim spotkaniu z dziennikarzami.
 • Podziękowanie Legii dla tercetu

  Podziękowanie Legii dla tercetu

  Zarząd KP Legia Warszawa podziękował zawodnikom, którzy odchodzą w przerwie zimowej ze stołecznego klubu: Piotrowi Bronowickiemu, Edsonowi i Aleksandarowi Vukoviciowi. Podziękowano piłkarzom za ambicję i zaangażowanie wkładane w grę.
 • Podziękowanie Zarządu ATON-HT SA

  W związku z podpisaniem w dniu 28 listopada 2008 roku umowy znaczącej, Zarząd ATON-HT SA pragnie podziękować swoim akcjonariuszom za cierpliwość i obdarzenie Spółki zaufaniem. Umowa ta stanowi znaczący krok w rozwoju Spółki. Dodatkowo zarząd ATON-HT SA pragnie poinformować o zamiarze zwołania w grudniu konferencji, na której przedstawi plany rozwoju Spółki na rok 2009.Osoby reprezentujące spółkę:Robert Barczyk Prezes Zarządu
 • RPO: Upominek to nie łapówka. Sam dawałem.

  RPO: Upominek to nie łapówka. Sam dawałem.

  Rzecznik praw obywatelskich Janusz Kochanowski uważa, że podziękowanie i upominek dla lekarza po zabiegu nie jest niczym nagannym. To zwyczaj, który istnieje w społeczeństwie - stwierdził.