podwójne

Artykuły - Podwójne (165)

 • Podwójne dyżury lekarzy rujnują szpitale

  Podwójne dyżury lekarzy rujnują szpitale

  Jedynym efektem nowych standardów, które obowiązują anestezjologów, jest wzrost kosztów funkcjonowania lecznic. Eksperci apelują o zmianę prawa.
 • Rosja oskarża USA o podwójne standardy w sprawie konfliktu w Syrii

  Rosja oskarża USA o podwójne standardy w sprawie konfliktu w Syrii

  Rosja oskarżyła w piątek USA o stosowanie podwójnych standardów w związku z konfliktem zbrojnym w Syrii, gdyż Waszyngton zablokował oświadczenie Rady Bezpieczeństwa ONZ potępiające zamach bombowy w Damaszku, w którym w czwartek zginęły co najmniej 53 osoby.
 • Podwójne Paszporty "Polityki"

  Podwójne Paszporty "Polityki"

  Julia Marcell i Maciej Szajkowski zostali laureatami Paszportów "Polityki" w kategorii muzyka popularna.
 • Podwójne zarobki w GUS

  Podwójne zarobki w GUS

  Kancelaria Premiera skontrolowała Główny Urząd Statystyczny. Efekt? Miażdżący raport i doniesienie do Centralnego Biura Antykorupcyjnego - ustaliła "Rzeczpospolita".
 • Podwójne zatrudnienie to próba obejścia Kodeksu Pracy

  Podwójne zatrudnienie to próba obejścia Kodeksu Pracy

  W okresie poprzedzającym katastrofę w kopalni Wujek-Śląsk, w zakładzie próbowano obchodzić prawo pracy; niektórzy górnicy byli tam zatrudniani dodatkowo przy wydobyciu węgla w ich wolnym czasie, niektórzy pracowali wiele tygodni bez wolnego dnia. Takie są ustalenia Najwyższej Izby Kontroli, która sprawdzała funkcjonowanie zakładu w latach 2008-2009.
 • Szef Renault: Podwójne rozczarowanie

  Szef Renault: Podwójne rozczarowanie

  "Po tak dobrych osiągach w sesji kwalifikacyjnej, zakończenie wyścigu z pustymi rękami jest bardzo frustrujące" - powiedział szef zespołu Renault Eric Boullier.
 • HTC Desire HD i Desire Z - podwójne uderzenie HTC

  HTC Desire HD i Desire Z - podwójne uderzenie HTC

  HTC Corporation zaprezentowała dwa nowe telefony z systemem Android - HTC Desire HD i HTC Desire Z z HTC Sense. W skład nowych funkcji telefonów wchodzą, m.in bezpłatne usługi internetowe o nazwie HTCsense.com.
 • Wygraj bilety na galę KSW 14!

  Już 18 września w łódzkiej Atlas Arenie czołowi gladiatorzy MMA skrzyżują rękawice podczas czternastej edycji Konfrontacji Sztuk Walki. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na galę!
 • Zagłada dinozaurów - winne podwójne uderzenie meteorytów

  Do zagłady dinozaurów 65 mln lat temu przyczyniły się przynajmniej dwa uderzenia meteorytów, a nie jedno - uważają naukowcy brytyjscy na podstawie najnowszych badań, opublikowanych na łamach "Geology".
 • Podwójne trzęsienie ziemi przyczyną tsunami na Pacyfiku

  W 2009 r. potężne tsunami spustoszyło wyspy południowego Pacyfiku - Samoa i Tonga. Okazuje się, że jego przyczyną było nie jedno trzęsienie ziemi, ale dwa - donoszą sejsmolodzy na łamach najnowszego "Nature".

Filmy - Podwójne (2)

 • Podwójne zwycięstwo Dygant

  Prawie 130 tysięcy głosów zdobyła tegoroczna laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii ulubiona aktorka, Agnieszka Dygant.
 • Podwójne debiuty

  TV Biznes: Dual listing w Polsce stosują spółki z całej Europy wykorzystując świetną koniunkturę w Europie Środkowo-Wschodniej.