podpalenia

Artykuły - Podpalenia (20)

 • RMF24: Podpalił żonę. Usłyszał zarzuty

  RMF24: Podpalił żonę. Usłyszał zarzuty

  Zarzuty: usiłowania zabójstwa, spowodowania ciężkich obrażeń ciała, sprowadzenia pożaru oraz narażenia dzieci na bezpośrednie zagrożenie utraty życia i zdrowia usłyszał 48-latek, który w weekend podpalił swój dom w Wolbromiu w Małopolsce. Wewnątrz była jego żona oraz dzieci – informuje RMF24.
 • RMF FM: Oblał żonę benzyną i podpalił

  RMF FM: Oblał żonę benzyną i podpalił

  W Wolbromiu w woj. małopolskim mąż oblał swoją żonę benzyną i podpalił. Kobieta z poparzeniami trafiła do szpitala. Ucierpiało też jej czteroletnie dziecko. Wiadomo, że mężczyzna był pijany - informuje RMF FM.
 • Mężczyzna w stanie krytycznym po incydencie w Waszyngtonie

  Mężczyzna w stanie krytycznym po incydencie w Waszyngtonie

  Mężczyzna, który doznał ciężkich poparzeń w piątek po południu, na błoniach w Waszyngtonie (National Mall), pozostaje w stanie krytycznym w szpitalu - poinformowała policja.
 • Fan black metalu spalił kościół w Krakowie?

  Fan black metalu spalił kościół w Krakowie?

  Policjanci zatrzymali sprawcę podpalenia drewnianego kościoła na Woli Justowskiej w Krakowie. Świątynia spłonęła w czerwcu 2002 roku. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności - powiedziała rzeczniczka krakowskiej Prokuratury Okręgowej Bogusława Marcinkowska.
 • Podpalili się w proteście. Dwóch nastolatków nie żyje

  W chińskiej prowincji Syczuan śmiertelnie podpaliło się dwóch nastoletnich Tybetańczyków.
 • Chile: Indianie podejrzani o podpalenia lasów

  Chile: Indianie podejrzani o podpalenia lasów

  Minister spraw wewnętrznych Chile Rodrigo Hinzpeter podejrzewa, że to Indianie z plemienia Mapuczów spowodowali część pożarów lasów, szalejących w tym kraju. Rzecznik Indian oświadczył w sobotę, że jego plemię nie ma nic wspólnego z tymi pożarami.
 • Seria pożarów w Los Angeles. Zatrzymano podpalacza

  Seria pożarów w Los Angeles. Zatrzymano podpalacza

  Policja z Los Angeles zatrzymała 24-letniego Niemca, podejrzanego o wzniecenie 53 pożarów, czym podczas noworocznego weekendu sterroryzował m.in. mieszkańców Hollywood. Według szacunków władz straty sięgają 3 mln dolarów.
 • Podpalono dom, w którym mieszkał Jim Morrison

  Podpalono dom, w którym mieszkał Jim Morrison

  Posiadłość Laurel Canyon, która niegdyś należała do Jima Morrisona ucierpiała w jednym z 19 pożarów, jakie wybuchły w Hollywood. Policja twierdzi, że było to celowe działanie podpalaczy.
 • Egipskie wojsko: Wykryliśmy plan podpalenia parlamentu

  Egipskie wojsko: Wykryliśmy plan podpalenia parlamentu

  Najwyższa Rada Wojskowa, rządząca Egiptem od obalenia w lutym prezydenta Hosniego Mubaraka, ogłosiła, że wykryła plan, który miał na celu popalenie Zgromadzenia Ludowego. Budynek parlamentu mieści się na placu Tahrir w Kairze.
 • Premier odwiedził w szpitalu mężczyznę, który podpalił się przed KPRM

  Premier odwiedził w szpitalu mężczyznę, który podpalił się przed KPRM

  Premier Donald Tusk w piątek wieczorem odwiedził w szpitalu mężczyznę, który przed południem podpalił się przed kancelarią premiera - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu. Premier rozmawiał też z lekarzami na temat stanu jego zdrowia.

Filmy - Podpalenia (4)

 • Kilkanaście pożarów w półtorej godziny w Poznaniu. Podejrzany zgłosił się sam

  Chodził po ulicach Poznania i podpalał śmietniki oraz wiaty. Nagrały go dwie kamery monitoringu, mimo to przez tydzień był nieuchwytny. Podpalacza szukała policja. Do komisariatu zgłosił się mężczyzna, który twierdzi, że to jego widać na opublikowanych nagraniach. (TVN24/x-news)
 • Policja szuka podpalacza z Poznania. Opublikowano nowe nagrania z monitoringu

  W nocy z 3 na 4 września w Poznaniu podpalono kosze na śmieci, wiaty, kontenery i samochody. Służby otrzymały łącznie 18 zgłoszeń o pożarach na poznańskim Grunwaldzie. Policja dotarła do nagrań z monitoringu, na których widać mężczyznę, który może mieć związek z podpaleniami. - Liczymy, że ktoś rozpozna tę osobę, dzięki czemu policjanci będą mogli z nią porozmawiać i potwierdzić, bądź wykluczyć jej udział w tych zdarzeniach - poinformował Maciej Święcichowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. (TVN24/x-news)
 • Nocne pożary w Poznaniu. Płonęły samochody i śmietniki

  W nocy w Poznaniu płonęły kosze na śmieci, wiaty, kontenery i samochody. Straż pożarna dostała w sumie 18 zgłoszeń o pożarach na poznańskim Grunwaldzie. Sprawę bada policja. Pożary zaczęły się tuż po północy we wtorek (04.09). - W głównej mierze były to pożary koszy na śmieci, ale również wiat, gdzie znajdowały się śmietniki i kontenery - mówi Michał Kucierski, oficer prasowy miejskiej straży pożarnej w Poznaniu. (TVN24/x-news)
 • Podpalił sobie głowę w pubie! Nic nie pamięta

  36-letni William Bonner spędzał wieczór, pijąc alkohol w jednym z barów w Augusta w stanie Georgia. W pewnym momencie wpadł ze znajomymi na pomysł oblania sobie głowy rumem i podpalenia jej. Jak postanowił, tak zrobił. Jak to się skończyło? (CNN Newsource/x-news)