pobudka

Artykuły - Pobudka (9)

 • Muzyczna pobudka w kosmosie

  Muzyczna pobudka w kosmosie

  Colin Fries z Wydziału Historycznego NASA opublikował 87-stronicowe zestawienie utworów muzycznych odtwarzanych załodze promów kosmicznych w formie pobudki. W grudniu 1965 r. astronauci z misji Gemini VI jako jedni z pierwszych mogli wysłuchać Hello Dolly.
 • Fińskie media: Pobudka w Kielcach

  Fińskie media: Pobudka w Kielcach

  Fińskie media maja nadzieję, że reprezentacja tego kraju w towarzyskim meczu piłkarskim z Polska w sobotę w Kielcach "obudzi się po tragicznym spotkaniu z Estonią" .
 • Pobudka, bo to będzie "piękna katastrofa"!

  Pobudka, bo to będzie "piękna katastrofa"!

  Gdy w 1993 roku Podhale pokonywało w finale Unię Oświęcim miało silny skład, mocnych obcokrajowców, świetnego trenera Ewalda Grabowskiego i regularne wypłaty od ówczesnego sponsora. Teraz brakuje przede wszystkim tego ostatniego. Jeśli całe środowisko Nowego Targu nie zacznie działać od teraz, 19. w historii klubu mistrzostwo Polski będzie można zatytułować: "Ale piękna katastrofa!".
 • Pobudka z grypą

  Wobec niemalże pustego kalendarza na pierwsze dwa dni tygodnia na rynku dominuje temat wpływu świńskiej grypy, o której głośno było w trakcie weekendu. Temu czynnikowi przypisuje się spadek notowań kontraktów na amerykański indeks S&P500, choć akurat w tym przypadku większy wpływ mogła mieć nieudana próba ataków na lokalne szczyty na zakończenie piątkowych notowań.
 • Orły! Pobudka przed Chorwatami!

  Orły! Pobudka przed Chorwatami!

  Orły Leo Beenhakkera za 24 godziny rozegrają być może ostatni mecz w mistrzostwach Europy, a na ostatnim treningu wyglądali ciągle na załamanych fatalną decyzją sędziego o rzucie karnym dla Austrii.
 • Noc w NBA: Fani Hawks, pobudka!

  Noc w NBA: Fani Hawks, pobudka!

  Może nowym fanom NBA wyda się to nieprawdopodobne, ale był taki czas (nie tak dawno temu), że Atlanta Hawks byli jedną z najbardziej popularnych drużyn - także w Polsce.
 • Decydująca pobudka

  O ile pierwsza wspólnie spędzona noc jest bardzo ważna, o tyle pierwszy poranek to moment przełomowy i decydujący dla związku.
 • Decydująca pobudka

  O ile pierwsza wspólnie spędzona noc jest bardzo ważna, o tyle pierwszy poranek to moment przełomowy i decydujący dla związku.
 • Pobudka w izbie wytrzeźwień

  Pamiątka sylwestrowej nocy - zmęczone nogi, zdarte gardła, ból głowy. To jednak nic w porównaniu z przebudzeniem w łóżku izby wytrzeźwień.

Filmy - Pobudka (17)