płytki

Artykuły - Płytki (73)

 • Remont: Jak wybrać odpowiednie płytki

  Remont: Jak wybrać odpowiednie płytki

  Remont mieszkania to nie tylko wydatki. Prace remontowe wymagają podejmowania niekiedy trudnych decyzji dotyczących doboru materiałów.
 • Płytki ruch korekcyjny

  Otwarcie FW20H12 uplasowało się wczoraj 13 punktów poniżej piątkowej ceny odniesienia. Tym samym kontrakty oddaliły się od bariery podażowej: 2333 - 2339 pkt., która w minionym tygodniu pełniła na wykresie (pomimo wielokrotnych naruszeń) stosunkowo istotną rolę.
 • Przedświąteczny program urodowy

  Przedświąteczny program urodowy

  Nawet zaaferowana przygotowaniami do rodzinnych spotkań nie zapomnisz o tym, jak zachwycać wyglądem. Przygotowaliśmy bowiem dla ciebie propozycje, którym trudno się oprzeć!
 • Garmin wycofuje 1,25 mln nawigacji

  Garmin wycofuje 1,25 mln nawigacji

  Garmin ogłosił dobrowolne wycofanie ze sprzedaży około 1,25 miliona osobistych urządzeń nawigacyjnych z serii nüvi (z czego w przybliżeniu 796 000 egzemplarzy zostało sprzedane w Stanach Zjednoczonych).
 • Stylizacja stała się prosta

  Stylizacja stała się prosta

  Na pytania dotyczące stylizacji włosów urządzeniami marki Bosch z serii Home Professional odpowiada Beata Berendowicz - współzałożycielka największej w Polsce Akademii Fryzjerskiej "Berendowicz&Kublin".
 • Korekta w biegu, rynek nadal płytki

  Notowania zaczęliśmy od niewielkiej korekty, która sprowadziła WIG20 do poziomu wczorajszego minimum, co okazało się wystarczającą zachętą dla kupujących, którzy łatwo zwyciężyli podaż.
 • JP II po 100 zł za sztukę

  Pamiątkowe płytki ceramiczne z podobizną Jana Pawła II od czwartku będą wręczane darczyńcom, którzy kwotą co najmniej 100 zł wesprą budowę Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" w Krakowie.