Plus size

Artykuły - Plus size (2)

 • ​Jak wyglądać szczuplej? Gwiazdy znają te triki!

  ​Jak wyglądać szczuplej? Gwiazdy znają te triki!

  Każda kobieta w rozmiarze XL ma zestaw sztuczek, pomagających jej wyglądać lepiej i szczuplej. Zasada jest uniwersalna i skuteczna: podkreślamy atuty, ukrywamy niedoskonałości, a wszystko ozdabiamy pewnością siebie i pięknym uśmiechem. Swoje sposoby, by optycznie odjąć sobie kilka kilogramów mają także gwiazdy. Jakie to sposoby? Patrzcie i inspirujcie się!
 • "Kochanie, jesteś dla mnie za gruba"

  "Kochanie, jesteś dla mnie za gruba"

  To była naprawdę udana randka: trochę wina, trochę zwierzeń, nocny spacer i całus na dobranoc. Następnego dnia Kinga znalazła w skrzynce wiadomość: „nie gniewaj się, jesteś dla mnie za gruba”. Nigdy w życiu nie czuła się tak podle.

Filmy - Plus size (6)

 • Tancerz plus-size zaskakuje! Tańczy w szpilkach

  Erik Cavanagh z Pittsburgha w Pennsylwani włożył szpilki i zaprezentował układ choreograficzny, którego nie powstydziłyby się gwiazd muzyki pop. Nagrania tanecznych popisów Cavanagh'a cieszą się dużą popularnością. Jego filmy mają ponad 90 milionów wyświetleń. Udzielał wywiadów takim magazynom jak "People Magazine", "Today Show", "Dance Magazine" czy "Forbes". Został także sklasyfikowany na pierwszym miejscu listy wschodzących gwiazd tańca mających profile na Instagramie. (STORYFUL/x-news)
 • Tancerz plus-size. Co za ruchy!

  Eric Cavanaugh jest tancerzem plus-size i udowadnia swoim followersom, że jeśli bardzo czegoś się pragnie, to wszystko jest możliwe. Mężczyzna zaprezentował uwodzicielskie ruchy, będąc przy tym w… szpilkach! Imponujące? (STORYFUL/x-news)
 • Najmodniejsze kostiumy plus size tego sezonu

  Monika Kołodyńska powiedziała o najmodniejszych kostiumach plus size tego sezonu. Brafitterka zaprezentowała trzy kostiumy, które uwydatnią zalety figury, a ukryją mankamenty. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 10. odcinka

  W dziesiątym, finałowym odcinku „#Supermodelki Plus Size” dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. O zwycięstwo walczyć będą: Joanna Cesarz, Zuzanna Zakrzewska i Katarzyna Bochenkiewicz. Która zdobędzie największą rzeszę fanów i zostanie pierwszą w Polsce #Supermodelką Plus Size?