płonięcie

Artykuły - Płonięcie (16)

 • Po rewolucji płoną lasy

  Po rewolucji płoną lasy

  Ekologia okazuje się bardzo droga. Tak droga, że Niemcy zaczynają kraść drzewa z lasów, by palić nimi w piecach.
 • Gość z płonącą czaszką

  Gość z płonącą czaszką

  "Praca przy filmie 'Ghost Rider 2' była zupełnie nowym doświadczeniem. To było szaleństwo!" - przekonuje Nicolas Cage, filmowy John Blaze. Widzów zachwycą przede wszystkim efekty specjalne i brawurowe zdjęcia
 • W Berlinie znów płonęły samochody

  W Berlinie znów płonęły samochody

  Dziewięć samochodów spłonęło w nocy ze środy na czwartek na ulicach Berlina.
 • Płonące kieliszki, seks w karocy

  Płonące kieliszki, seks w karocy

  W kinie reżysera "Człowieka z żelaza" jest wiele niezapomnianych momentów. "Od niego nauczyłem się, że sceny w filmie powinny być wyraziste, do zapamiętania na całe życie" - tak Janusz Morgenstern wspomina początki współpracy z obchodzącym dziś 85. urodziny Andrzejem Wajdą.
 • Oto dlaczego płonęły 458!

  Oto dlaczego płonęły 458!

  We wszystkich samochodach ferrari 458 Italia wyprodukowanych do końca lipca trzeba usunąć usterkę, która grozi pożarem - podały włoskie media.
 • Projekcje przy płonących koksownikach

  Projekcje przy płonących koksownikach

  Przy płonących koksownikach - symbolu stanu wojennego - rozpoczął się w niedzielę, 13 grudnia, w Radomiu III Zimowy Przegląd Filmowy "Koksownik". W ramach imprezy, oprócz przeglądu ponad 20 filmów, zaplanowano prelekcje, spotkania autorskie oraz koncert. Przegląd potrwa do 18 grudnia.
 • Uciekał płonącym polonezem

  Uciekał płonącym polonezem

  Wczoraj w nocy policjanci zatrzymali 21-latka z Białobrzegów po tym jak płonącym polonezem nie zatrzymał się do kontroli drogowej.
 • Uciekał z płonącego domu

  Uciekał z płonącego domu

  Znany aktor hollywoodzki Nick Nolte musiał we wtorek, 7 października, uciekać ze swojego luksusowego domu w Malibu (Kalifornia), w którym wybuchł pożar.
 • Płoną auta w Suwałkach

  Cztery samochody spłonęły, a jeden został uszkodzony w nocy z soboty na niedzielę w Suwałkach (Podlaskie). Do podpaleń doszło w tym samym czasie, tuż po północy w nocy z soboty na niedzielę, ale w różnych częściach miasta. Na ul. Putry paliło się daewoo nubira. W tym samym czasie na parkingu przy ul. Daszyńskiego doszczętnie spalił się volkswagen. Duży płomień uszkodził stojącego obok seata. Również w tym samym czasie przy ul. Utrata podpalony został peugeot. Tam też podpalacze obl
 • Płoną polskie lasy

  Upalna pogoda, brak deszczu, wreszcie podpalenia - to przyczyny rosnącej liczby pożarów w polskich lasach - poinformowali na konferencji przedstawiciele Lasów Państwowych (LP).