plecy

Synonimy:
grzbiet,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Plecy (5)

 • Bez pleców nie dostaniesz w Polsce pracy?

  Bez pleców nie dostaniesz w Polsce pracy?

  Prawie 33 proc. Polaków otrzymuje oferty pracy po znajomości lub wykorzystując kontakty osobiste. Jeśli rekomendujemy do pracy znajomych, ma to miejsce głównie wtedy, kiedy mają odpowiednie kompetencje.
 • Siedzisz całe dnie za biurkiem? Przeczytaj koniecznie!

  Siedzisz całe dnie za biurkiem? Przeczytaj koniecznie!

  Prawidłowa postawa przy biurku i odpowiednio dostosowane miejsce pracy to istotne czynniki wpływające na zdrowie kręgosłupa. O tym, jakie są najczęstsze wady postawy i jak im zapobiegać wyjaśnia dr n. med. Artur Biel.
 • Publiczne plecy dla 100 miliardów złotych

  Publiczne plecy dla 100 miliardów złotych

  Na poręczeniach i gwarancjach rząd zarabia więcej, niż na nie wydaje. Na razie. W przyszłości podatnicy mogą za to zapłacić - pisze "Puls Biznesu".
 • Nie jedz indyka w święta!

  Nie jedz indyka w święta!

  Indyk pojawia się na świątecznych stołach coraz częściej, ale przecież Boże Narodzenie to nie Święto Dziękczynienia! Sprawdź, co podać, aby świąteczny obiad był naprawdę wykwintny!
 • Pięć pływackich rekordów Polski w Szczecinie

  Nie koalicja pływaków miejscowego MKP Szczecin, ani nawet Paweł Korzeniowski, tylko tercet Radosław Kawecki, Alicja Tchórz i Alaksandra Urbańczyk byli bohaterami zawodów Grand Prix w pływaniu w Szczecinie.

Filmy - Plecy (5)

 • Mały miś koala podróżuje na plecach mamy

  Mały miś koala podróżował na plecach mamy. Scenę nagrała turystka w Parku Narodowym Burleigh na wybrzeżu Australii. Młode koale często przylegają do pleców lub brzucha matki podczas pierwszego roku życia. Taki widok oznacza, że misie przychodzą na świat w tej okolicy. (STORYFUL/x-news)
 • Uratowany! Policjant zniósł kota z drzewa… na plecach

  To był szczęśliwy dzień dla tego kota. Gdy żądny przygód wdrapał się na czubek drzewa i zapomniał jak z niego zejść, pojawił się prawdziwy bohater. Dzielny policjant wdrapał się po drabinie i na własnych plecach bezpiecznie zniósł zwierzaka. (STORYFUL/x-news)
 • Koci relaks na psim grzbiecie

  Koty to specjaliści od lenistwa. Te zwierzęta w każdej sytuacji znajdą miejsce i czas na krótką drzemkę. Jednak ten kot nie przewidział, że leżącemu pod nim psu nie spodoba się rola poduszki. Jak czworonóg zareagował na nieproszonego leniucha? (STORYFUL/x-news)
 • Odśnieżał podwórko na elektrycznej deskorolce. Nagle...

  Młody chłopak myślał, że dobrym pomysłem będzie odśnieżyć podwórko jeżdżąc na elektrycznej deskorolce. Czy faktycznie był to dobry pomysł?