plan filmowy

Artykuły - Plan filmowy (11)

 • Almodovar znów na planie filmowym

  Almodovar znów na planie filmowym

  Ikona kina Pedro Almodovar rozpoczął zdjęcia do swojego kolejnego filmu "Przelotni kochankowie". W obsadzie znalazły się największe hiszpańskie gwiazdy - Penelope Cruz i Antonio Banderas.
 • Smutniak wraca do pracy w kinie

  Smutniak wraca do pracy w kinie

  Modelka i aktorka Kasia Smutniak, rok po tragicznej śmierci swego życiowego partnera i ojca jej córki, Pietro Taricone, ma wrócić na plan filmowy - podały włoskie media.
 • "Jumacze" znów plądrują sklepy?

  "Jumacze" znów plądrują sklepy?

  W ciągu ostatnich dni Krosno Odrzańskie, malowniczo położone w dorzeczu Odry, zamieniło się w plan filmowy. To tutaj, rzut beretem od granicy polsko-niemieckiej (30 km), są kręcone ostatnie zdjęcia do filmu sensacyjnego Piotra Mularuka "Yuma", który w kinach zobaczymy jesienią.
 • Piraci wracają na plan filmowy

  Piraci wracają na plan filmowy

  Geoffrey Rush ujawnił, że zdjęcia do czwartej części przygód "Piratów z Karaibów" prawdopodobnie rozpoczną się już na wiosnę 2010 roku.
 • Kownacka wraca do pracy

  Kownacka wraca do pracy

  Radosna nowina dla wielbicieli talentu Gabrieli Kownackiej (56 l.). Aktorka po wielomiesięcznej walce z rakiem wraca do serialu "Rodzina zastępcza".
 • Plan filmowy rozwścieczył Turków

  Turecka ekipa kręcąca film o imperium bizantyjskim musiała uciekać z tureckiego miasta Kayseri. Mieszkańcy wpadli w szał, gdy filmowcy wywiesili flagi z krzyżem na murach twierdzy - informuje "Rzeczpospolita".
 • Plan filmowy w domu gwiazdy

  Plan filmowy w domu gwiazdy

  Aktorka Marcia Cross, znana z serialu "Gotowe na wszystko", musi leżeć do końca ciąży. Dlatego na dwa dni plan filmowy przeniesie się do jej domu w Los Angeles.
 • S. Spielberg: Ciągła trema

  S. Spielberg: Ciągła trema

  Steven Spielberg ("Złap mnie jeśli potrafisz", "Terminal") wkraczając na plan filmowy wciąż czuje tremę, mimo iż na swoim koncie ma już dwadzieścia dwie udane fabularne realizacje. Niedługo na ekranach światowych kin pojawi się jego dwudziesty trzeci film, dreszczowiec s-f, "Wojna światów".
 • Lars von Trier: Pod presją osła

  Lars von Trier: Pod presją osła

  Lars von Trier ("Tańcząc w ciemnościach"), słynny duński twórca filmowej Dogmy, po presją organizacji zajmujących się ochroną praw zwierząt postanowił wyciąć ze swego obrazu "Manderlay" sceny zabicia osła. We wrześniu ubiegłego roku z tego powodu plan filmowy opuścił amerykański aktor John C. Reilly ("Chicago").
 • Liza Minelli wraca na plan filmowy

  Liza Minelli wraca na plan filmowy

  Słynna amerykańska aktorka i piosenkarka Liza Minelli zamierza wrócić na plan filmowy. Tę informację przekazał mediom narzeczony gwiazdy, producent David Gest. 56-letnia aktorka miała od kilku miesięcy poważne problemy zdrowotne, co stawiało pod dużym znakiem zapytania jej dalszą karierę filmową.

Filmy - Plan filmowy (8)

 • Wybuchy, pościgi i helikoptery. Plan filmu „Matrix 4” w San Francisco

  Trwają prace na czwartą częścią „Matriksa”. Plan zdjęciowy zorganizowano m.in. w San Francisco, gdzie część mieszkańców mogła przyglądać się spektakularnym wybuchom, pościgom i helikopterom. W produkcji ponownie zobaczymy Keanu Reevesa i Carrie-Annę Moss. Za reżyserię, produkcję i scenariusz odpowiada Lana Wachowski. Premierę zaplanowano na 21 maja 2021 roku.
 • "Love, Rosie": Widz musi poczuć emocje

  Nie pracowałam jeszcze z kimś takim jak Christian Ditter -mówi Lily Collins o reżyserze filmu "Love, Rosie". - Nie siedział nigdy przed monitorem, był zawsze z nami, dodawał nam otuchy. Obserwował scenę tak, jak ona się rozgrywała, uczestniczył w niej niemalże fizycznie. Jeśli nie czuł żadnych emocji, kazał nam powtarzać całość do momentu aż wyszło dobrze.
 • "Iluzja": Szaleństwa na planie filmowym

  Dave Franco mówi o śmiesznych i ciężkich sytuacjach, które spotkały go przy pracy nad filmem "Iluzja", który opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.
 • "Iluzja": Dzwonkowe sztuczki magiczne

  Film "Iluzja" opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów. Zobacz, jak Melanie Laurent radzi sobie z magią kart...