Sport - PKP

Artykuły - PKP (6)

 • Kłopoty przy remoncie wrocławskiego dworca

  Kłopoty przy remoncie wrocławskiego dworca

  Budowlańcy prowadzący remont wrocławskiego Dworca Głównego chcą przyspieszenia zamknięcia peronu nr 3, który w innym przypadku mógłby zostać nieskończony do turnieju Euro 2012. W związku z tym zawieszonych zostanie prawdopodobnie ok. 40 połączeń kolejowych.
 • Euro 2012: Dworce remontowane zgodnie z planem

  Modernizacja i budowa dworców kolejowych przebiegają zgodnie z planami - poinformował w poniedziałek rzecznik Grupy PKP Łukasz Kurpiewski. Odniósł się tym samym do raportu Najwyższej Izby Kontroli, który stwierdza, że budowa dworców na EURO 2012 opóźnia się.
 • Podróż z Tour de Pologne

  Firma PKP Intercity od sierpnia prowadzi szeroką kampanię promocyjną Tour de Pologne. Informacje o wyścigu, łącznie z logo imprezy, znalazły się w 12 składach pociągów Intercity kursujących między największymi miastami w Polsce.
 • PKP obiecuje cuda na Euro 2012

  PKP obiecuje cuda na Euro 2012

  Modernizację 1200 km linii kolejowych i 15 dworców w związku z przygotowaniami do piłkarskich mistrzostw Europy zapowiedział podczas konferencji "Eurolog'2012" w Krakowie Jarosław Adwent z zarządu PKP S.A.
 • Korona Kielce współpracuje z PKP

  Polskie Koleje Państwowe będą organizowały pociągi specjalne na każdy mecz wyjazdowy dla kibiców Kolportera Korony Kielce. Taka umowa w Polsce została podpisana po raz pierwszy.
 • Przy Bukowej sprzątają po tąpnięciu

  Przy Bukowej sprzątają po tąpnięciu

  Dwa lata temu silnie tąpnęło przy Bukowej. GKS Katowice spadł z ekstraklasy i z hukiem wylądował dopiero w czwartej lidze. Teraz "Gieksa" pod wodzą duetu Jan Furtok - Piotr Piekarczyk wychodzi na prostą. Szeroką prostą.