Sport - pisanki

Artykuły - Pisanki (5)

 • Przed Jagiellonią piłkarz Lecha malował pisanki

  - Nie spodziewam się, by mecz z Jagiellonią był inny niż poprzednie - mówi pomocnik Lecha Poznań Łukasz Trałka. Dwa z ostatnich trzech starć tych drużyn białostoczanie wygrali po 2-0.
 • Bobo dostał trzy pisanki

  Bogusław Kaczmarek opromieniony efektownym zwycięstwem nad Ruchem Chorzów myślami jest już przy wielkanocnym stole. Jego podopieczni sprawili mu najlepszy prezent i wciąż liczą się w walce o mistrzowską koronę.
 • Fyrstenberg i Matkowski malowali pisanki

  Fyrstenberg i Matkowski malowali pisanki

  W piątek debel Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski leci do Monte Carlo, gdzie wystąpi w turnieju ATP Masters 1000 (z pulą nagród 2,75 mln euro). Wcześniej jednak polscy tenisiści malowali na korcie (pod)pisanki, które zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Herosi.
 • Wiślacy malują pisanki

  Wiślacy malują pisanki

  Piłkarze Wisły Kraków zapomnieli na chwilę o meczach i treningach i wcielili się w rolę artystów-malarzy ozdabiających wielkanocne pisanki w ramach akcji charytatywnyej "VIP-y malują pisanki".
 • Wymalowały pisanki na plecach

  Polscy pływacy spędzają Święta Wielkanocne w odległym od kraju o około 1200 km Eindhoven - na mistrzostwach Europy. Mimo odległości nie zapominają jednak o tradycji i szukają choć odrobiny świątecznego nastroju.