Piotr Kraśko

Synonimy:
Kraśko Piotr,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Piotr Kraśko (81)

 • Piotr Kraśko ujawnił kulisy wywiadu z Billem Gatesem

  Piotr Kraśko ujawnił kulisy wywiadu z Billem Gatesem

  Piotr Kraśko miał ostatnio okazję przeprowadzić wywiad z jednym najbogatszych ludzi świata, Billem Gatesem na temat jego najnowszej książki "Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej". Piotr Kraśko zdradził, że przy okazji tej rozmowy słynny filantrop nie miał żadnych wymagań, co więcej, był niebywale uprzejmy i punktualny.
 • Piotr Kraśko i Kinga Rusin: Jak rodzeństwo

  Piotr Kraśko i Kinga Rusin: Jak rodzeństwo

  Byli prezenterzy porannego programu „Dzień Dobry TVN” odnieśli się do prasowych doniesień, że po wielu latach przyjaźni oddalili się od siebie. Powodem do takich plotek stała się wypowiedź Kraśki dla „Faktu”. W rozmowie z dziennikiem dziennikarz stwierdził, że nie wie, co słychać u Rusin i nie śledzi jej postów, bo jest zbyt zajęty swoimi sprawami, a o tym, że jego przyjaciółka „ćwiczy jogę nad oceanem” dowiedział się dopiero teraz.
 • Syn Piotra Kraśki dostał powołanie do reprezentacji Polski

  Syn Piotra Kraśki dostał powołanie do reprezentacji Polski

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza TVN, jest dumna ze swojego syna, Konstantego. Pochwaliła się, że otrzymał on powołanie do Narodowej Kadry Młodzieżowej na przyszłoroczne jeździeckie mistrzostwa Europy. Swój wpis w Instagramie okrasiła zdjęciami latorośli oraz godłem Polski. I zaznaczyła, że będzie miała teraz u swojego syna przechlapane.
 • Piotr Kraśko pożegnał się ze słuchaczami radia TOK FM

  Piotr Kraśko pożegnał się ze słuchaczami radia TOK FM

  W środę, 29 lipca, Piotr Kraśko pożegnał się ze słuchaczami TOK FM. Dziennikarz współpracował z radiem od 2015 roku.
 • Kto za Piotra Kraśkę w "Dzień Dobry TVN"?

  Kto za Piotra Kraśkę w "Dzień Dobry TVN"?

  Po tym, jak w poniedziałek, 13 lipca, Justyna Pochanke zrezygnowała z prowadzenia "Faktów", stacja TVN poinformowała, że do ekipy tego programu informacyjnego dołączy Piotr Kraśko. Dziennikarz nie będzie już prowadził "Dzień Dobry TVN", co oznacza, że potrzebny będzie nowy gospodarz, który zajmie jego miejsce. Z informacji PAP Life wynika jednak, że w wakacje nowy prowadzący się nie pojawi. Odnowiony skład zespołu gospodarzy programu poznamy bliżej jesieni.
 • Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke

  Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke

  ​Piotr Kraśko zostanie nowym prowadzącym programów: "Fakty" w TVN i "Fakty po Faktach" w TVN24. W poniedziałek, 13 lipca, rozstanie ze stacją potwierdziła Justyna Pochanke, która pracowała tam przez 19 lat.
 • Piotr Kraśko: Nie wszystko będzie jak wcześniej

  Piotr Kraśko: Nie wszystko będzie jak wcześniej

  Świetny dziennikarz i reporter. Prywatnie miłośnik jazdy konnej i sportu, przede wszystkim zaś spełniony tata i mąż. W tym roku minęły cztery lata, odkąd prowadzi "Dzień Dobry TVN". - Trudno mi wyobrazić sobie lepszą pracę - mówi Piotr Kraśko.
 • Piotr Kraśko: cieszymy się, kiedy rodzina się powiększa

  Piotr Kraśko: cieszymy się, kiedy rodzina się powiększa

  Z ferii zimowych, które spędził we włoskich Alpach, Piotr Kraśko wrócił pełen energii. Ale niewiele brakowało, by jego plany urlopowe pokrzyżował koronawirus. Redakcję "Dzień dobry TVN" zastał w ferworze zmian - do grona prowadzących dołączyli bowiem Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Powitał ich z radością.
 • ​Piotr Kraśko: Rodzina się powiększa

  ​Piotr Kraśko: Rodzina się powiększa

  Z ferii zimowych, które spędził we włoskich Alpach, Piotr Kraśko wrócił pełen energii. Ale niewiele brakowało, by jego plany urlopowe pokrzyżował koronawirus. Redakcję "Dzień Dobry TVN" zastał w ferworze zmian - do grona prowadzących dołączyli bowiem Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Powitał ich z radością.
 • Piotr Kraśko: Jestem skrajnym optymistą

  Piotr Kraśko: Jestem skrajnym optymistą

  Piotr Kraśko okres intensywnych wyjazdów ma już za sobą. Dziennikarz prowadzi teraz bardziej osiadły tryb życia, który mu najwyraźniej służy. Już od kilku lat można go zobaczyć w programie śniadaniowym TVN, gdzie z odwiedzającymi studio gośćmi rozmawia na frapujące społeczeństwo tematy.

Zdjęcia - Piotr Kraśko (12)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Grzegorza Miecugowa
 • film.interia.pl
  Piotr Kraśko: Watykan, Smoleńsk i TVP
 • film.interia.pl
  Piotr Kraśko: Watykan, Smoleńsk i TVP
 • film.interia.pl
  Piotr Kraśko: Watykan, Smoleńsk i TVP
 • film.interia.pl
  Piotr Kraśko: Watykan, Smoleńsk i TVP
 • film.interia.pl
  Piotr Kraśko: Watykan, Smoleńsk i TVP

Filmy - Piotr Kraśko (13)

 • Piotr Kraśko: Nie tęsknię za TVP

  Po 25 latach spędzonych w Telewizji Polskiej Piotr Kraśko znalazł swoje miejsce w stacji TVN, gdzie – jak podkreśla, ma ogromną przyjemność pracować w miłej atmosferze z fachowcami, którzy wykazują się profesjonalizmem i są dla niego inspiracją na różnych płaszczyznach. W tym gronie są również osoby, z którymi dziennikarz przyjaźni się od wielu lat. Gospodarz programów „Dzień dobry TVN” i „Fakty o świecie” nie ukrywa, że czuje się spełniony zawodowo i niczego nie zamierza zmieniać. Ani trochę nie tęskni też za Telewizją Polską.
 • Piotr Kraśko w regatach Sydney-Hobart

  Pod koniec roku Piotr Kraśko chce wziąć udział w najsłynniejszych, a zarazem najtrudniejszych na świecie regatach Sydney-Hobart i wierzy, że jego załoga znajdzie się co najmniej w pierwszej dziesiątce.
 • Piotr Kraśko: Trzy tygodnie szlakiem uchodźców

  Nowy program Piotra Kraśki zadebiutuje na antenie dopiero jesienią, już dziś budzi jednak ogromne kontrowersje. Krytycy zarzucają dziennikarzowi TVN m.in. żerowanie na ludzkiej tragedii.
 • Piotr Kraśko o małżeństwie

  Miłość, stała ciekawość drugiej osoby i wzajemne wspieranie się to zdaniem Piotra Kraśki recepta na udany związek.