Piotr Kraśko

Synonimy:
Kraśko Piotr,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Piotr Kraśko (77)

 • Piotr Kraśko pożegnał się ze słuchaczami radia TOK FM

  Piotr Kraśko pożegnał się ze słuchaczami radia TOK FM

  W środę, 29 lipca, Piotr Kraśko pożegnał się ze słuchaczami TOK FM. Dziennikarz współpracował z radiem od 2015 roku.
 • Kto za Piotra Kraśkę w "Dzień Dobry TVN"?

  Kto za Piotra Kraśkę w "Dzień Dobry TVN"?

  Po tym, jak w poniedziałek, 13 lipca, Justyna Pochanke zrezygnowała z prowadzenia "Faktów", stacja TVN poinformowała, że do ekipy tego programu informacyjnego dołączy Piotr Kraśko. Dziennikarz nie będzie już prowadził "Dzień Dobry TVN", co oznacza, że potrzebny będzie nowy gospodarz, który zajmie jego miejsce. Z informacji PAP Life wynika jednak, że w wakacje nowy prowadzący się nie pojawi. Odnowiony skład zespołu gospodarzy programu poznamy bliżej jesieni.
 • Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke

  Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochanke

  ​Piotr Kraśko zostanie nowym prowadzącym programów: "Fakty" w TVN i "Fakty po Faktach" w TVN24. W poniedziałek, 13 lipca, rozstanie ze stacją potwierdziła Justyna Pochanke, która pracowała tam przez 19 lat.
 • Piotr Kraśko: Nie wszystko będzie jak wcześniej

  Piotr Kraśko: Nie wszystko będzie jak wcześniej

  Świetny dziennikarz i reporter. Prywatnie miłośnik jazdy konnej i sportu, przede wszystkim zaś spełniony tata i mąż. W tym roku minęły cztery lata, odkąd prowadzi "Dzień Dobry TVN". - Trudno mi wyobrazić sobie lepszą pracę - mówi Piotr Kraśko.
 • Piotr Kraśko: cieszymy się, kiedy rodzina się powiększa

  Piotr Kraśko: cieszymy się, kiedy rodzina się powiększa

  Z ferii zimowych, które spędził we włoskich Alpach, Piotr Kraśko wrócił pełen energii. Ale niewiele brakowało, by jego plany urlopowe pokrzyżował koronawirus. Redakcję "Dzień dobry TVN" zastał w ferworze zmian - do grona prowadzących dołączyli bowiem Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Powitał ich z radością.
 • ​Piotr Kraśko: Rodzina się powiększa

  ​Piotr Kraśko: Rodzina się powiększa

  Z ferii zimowych, które spędził we włoskich Alpach, Piotr Kraśko wrócił pełen energii. Ale niewiele brakowało, by jego plany urlopowe pokrzyżował koronawirus. Redakcję "Dzień Dobry TVN" zastał w ferworze zmian - do grona prowadzących dołączyli bowiem Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Powitał ich z radością.
 • Piotr Kraśko: Jestem skrajnym optymistą

  Piotr Kraśko: Jestem skrajnym optymistą

  Piotr Kraśko okres intensywnych wyjazdów ma już za sobą. Dziennikarz prowadzi teraz bardziej osiadły tryb życia, który mu najwyraźniej służy. Już od kilku lat można go zobaczyć w programie śniadaniowym TVN, gdzie z odwiedzającymi studio gośćmi rozmawia na frapujące społeczeństwo tematy.
 • Piotr Kraśko mówi o swoich synach. Ma łzy w oczach

  Piotr Kraśko mówi o swoich synach. Ma łzy w oczach

  Piotr Kraśko jest dumny ze swoich synów, którzy w te wakacje startowali w zawodach sportowych. Dziennikarz nie ukrywał wzruszenia przed kamerą.
 • Piotr Kraśko: Doświadczenie pracy w TVN jest wyjątkowe

  Piotr Kraśko: Doświadczenie pracy w TVN jest wyjątkowe

  Po 25 latach spędzonych w Telewizji Polskiej Piotr Kraśko znalazł swoje miejsce w stacji TVN, gdzie - jak podkreśla, ma ogromną przyjemność pracować w miłej atmosferze z fachowcami, którzy wykazują się profesjonalizmem i są dla niego inspiracją na różnych płaszczyznach. W tym gronie są również osoby, z którymi dziennikarz przyjaźni się od wielu lat. Gospodarz programów "Dzień Dobry TVN" i "Fakty o świecie" nie ukrywa, że czuje się spełniony zawodowo i niczego nie zamierza zmieniać. Ani trochę nie tęskni też za Telewizją Polską.
 • Piotr Kraśko spędzi wakacje na Mazurach

  Piotr Kraśko spędzi wakacje na Mazurach

  Piotr Kraśko ma dom na Mazurach. Spędzi w nim tegoroczne wakacje.

Zdjęcia - Piotr Kraśko (12)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Grzegorza Miecugowa
 • film.interia.pl
  Piotr Kraśko: Watykan, Smoleńsk i TVP
 • film.interia.pl
  Piotr Kraśko: Watykan, Smoleńsk i TVP
 • film.interia.pl
  Piotr Kraśko: Watykan, Smoleńsk i TVP
 • film.interia.pl
  Piotr Kraśko: Watykan, Smoleńsk i TVP
 • film.interia.pl
  Piotr Kraśko: Watykan, Smoleńsk i TVP

Filmy - Piotr Kraśko (16)

 • Piotr Kraśko: Nie tęsknię za TVP

  Po 25 latach spędzonych w Telewizji Polskiej Piotr Kraśko znalazł swoje miejsce w stacji TVN, gdzie – jak podkreśla, ma ogromną przyjemność pracować w miłej atmosferze z fachowcami, którzy wykazują się profesjonalizmem i są dla niego inspiracją na różnych płaszczyznach. W tym gronie są również osoby, z którymi dziennikarz przyjaźni się od wielu lat. Gospodarz programów „Dzień dobry TVN” i „Fakty o świecie” nie ukrywa, że czuje się spełniony zawodowo i niczego nie zamierza zmieniać. Ani trochę nie tęskni też za Telewizją Polską.
 • Piotr Kraśko w regatach Sydney-Hobart

  Pod koniec roku Piotr Kraśko chce wziąć udział w najsłynniejszych, a zarazem najtrudniejszych na świecie regatach Sydney-Hobart i wierzy, że jego załoga znajdzie się co najmniej w pierwszej dziesiątce.
 • Piotr Kraśko: Trzy tygodnie szlakiem uchodźców

  Nowy program Piotra Kraśki zadebiutuje na antenie dopiero jesienią, już dziś budzi jednak ogromne kontrowersje. Krytycy zarzucają dziennikarzowi TVN m.in. żerowanie na ludzkiej tragedii.
 • Piotr Kraśko zachwycony domowymi obowiązkami

  Piotr Kraśko przyznał, że dla niego nie istnieje pojęcie "kobiece zajęcia", ponieważ żadnej pracy się nie boi. Kiedy jego żona była na planie programu "Agent - Gwiazdy", on zajmował się domem. Wraz z dziećmi najbardziej lubi gotować. Natomiast inaczej podchodzi do kwestii prania. Zaangażował się w kupno pralki przede wszystkim ze względu na nowoczesne funkcje, jakie posiadał sprzęt.