Piotr Gąsowski

Artykuły - Piotr Gąsowski (63)

 • ​Piotr Gąsowski: "Mam Tatę-matadora! Jest prawdziwym zuchem!"

  ​Piotr Gąsowski: "Mam Tatę-matadora! Jest prawdziwym zuchem!"

  ​Piotr Gąsowski często odwiedza mieszkającego w Milanówku tatę Włodzimierza. Tym razem ich spotkanie zakłóciła locha z dzikami. Gdy zwierzęta wdarły się na teren posiadłości pana Włodzimierza, ten chwycił za widły.
 • Piotr Gąsowski oskarżony o „wspieranie tureckiego reżimu”

  Piotr Gąsowski oskarżony o „wspieranie tureckiego reżimu”

  Niepozorny wyjazd Piotra Gąsowskiego na turniej golfowy do Turcji wywołał kontrowersje na jego Instagramie. Jedna z obserwatorek niespodziewanie zarzuciła mu, że w ten sposób wspiera rządy prezydenta Recepa Erdogana, któremu opinia międzynarodowa zarzuca autorytarne zapędy. Aktor był bardzo zdziwiony tak radykalną interpretacją jego sportowo-turystycznych poczynań.
 • Piotr Gąsowski przerobił kultową scenę z filmu "Miś". Dostało się Tomaszowi Kammelowi

  Piotr Gąsowski przerobił kultową scenę z filmu "Miś". Dostało się Tomaszowi Kammelowi

  Chodzi o ujęcie, w którym do gabinetu prezesa klubu "Tęcza" wchodzi pracownik i wygłasza do szafy mowę pochwalną na cześć pracodawcy, a na koniec intonuje słynne: "Łubu dubu, Łubudubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam". Piotr Gąsowski opublikował ten fragment filmu podkładając swój dubbing. W tej wersji monolog pracownika (filmowego Jarząbka) kończy się słowami: "To mówiłem ja, Kammel Tomasz, trener drugiej klasy", a bohater zwraca się do prezesa Telewizji Polskiej - Jacka Kurskiego.
 • Piotr Gąsowski z córką w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zamieścił zdjęcie na Instargramie

  Piotr Gąsowski z córką w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zamieścił zdjęcie na Instargramie

  Popularny aktor postanowił zaryzykować i poinformował, że śladem innych krajowych gwiazd i celebrytów, on również w trakcie pandemii koronawirusa wyjechał na zamorskie wakacje. Spędza je tylko z córką Julią, którą nazywa Gąską - w malowniczych Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
 • ​Piotr Gąsowski odpowiedział hejterom

  ​Piotr Gąsowski odpowiedział hejterom

  Przekleństwa, antysemickie obelgi, wyzwiska - tego ostatnio doświadczył Piotr Gąsowski ze strony internautów. Co było przyczyną tej fali hejtu? Sytuacja, która może się przydarzyć każdemu - aktor chciał polecieć z córką do Egiptu, a na lotnisku okazało się, że Julka ma nieważny paszport. Popularny "Gąs" nie zostawił tych wyzwisk bez odpowiedzi.
 • ​Piotr Gąsowski pisze książkę o przygodach, jakie przeżył, podróżując po świecie

  ​Piotr Gąsowski pisze książkę o przygodach, jakie przeżył, podróżując po świecie

  Porządkując filmy ze swoich licznych podróży, Piotr Gąsowski odnalazł nagranie pokazujące, jak po raz pierwszy skacze na bungee. I podzielił się nim na Instagramie.
 • Piotr Gąsowski pisze książkę o przygodach, jakie przeżył, podróżując po świecie

  Piotr Gąsowski pisze książkę o przygodach, jakie przeżył, podróżując po świecie

  Porządkując filmy ze swoich licznych podróży, Piotr Gąsowski odnalazł nagranie pokazujące, jak po raz pierwszy skacze na bungee. I podzielił się nim na Instagramie. Był to skok w niezwykłych okolicznościach – na moście nad rzeką Zambezi, przy Wodospadach Wiktorii. Aktor odważył się na ten wyczyn, chociaż ma lęk wysokości. Przy tej okazji Gąsowski zdradził, że pracuje nad książką, w której opisze swoje podróże.
 • "Urodziny Mistrza!": Olaf Lubaszenko uczcił Franciszka Pieczkę

  "Urodziny Mistrza!": Olaf Lubaszenko uczcił Franciszka Pieczkę

  W poniedziałek, 18 stycznia, 93 lata skończył jeden z najwybitniejszych, a zarazem najpopularniejszych polskich aktorów - Franciszek Pieczka. Mistrzowi, który ma na koncie role w ponad 130 filmach i serialach, życzenia na Instagramie złożył Olaf Lubaszenko. Piotr Gąsowski dodał do nich wzruszający komentarz.
 • Gąsowski, Ibisz i Prokop na zdjęciu sprzed lat

  Gąsowski, Ibisz i Prokop na zdjęciu sprzed lat

  W jednym z najnowszych odcinków programu "Demakijaż", prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza, gościem był Piotr Gąsowski. Po tym nagraniu znany prezenter opublikował w sieci zdjęcie sprzed 15 lat, na którym wraz z prowadzącym i Marcinem Prokopem pozują ze swoimi dziećmi. Który z nich zmienił się najbardziej?
 • Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego zadebiutowała jako aktorka

  Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego zadebiutowała jako aktorka

  Julia Gąsowska, 13-letnia córka popularnego aktora, ma za sobą pierwsze doświadczenie aktorskie - wzięła udział w nagraniu spektaklu radiowego.

Zdjęcia - Piotr Gąsowski (34)

Filmy - Piotr Gąsowski (7)

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zabawna wpadka Piotra Gąsowskiego

  Pierwszy odcinek nowego sezonu i... nie obyło się bez wpadek. Prowadzący program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Piotr Gąsowski, w zabawny sposób przeinaczył pseudonim popularnej wokalistki Lany Del Rey, zapowiadając wcielającą się w jej postać Annę Marię Sieklucką. Zobaczcie sami! Oglądaj kolejny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w piątek 12 marca o godzinie 20:05 w Polsacie! Twoja Twarz Brzmi Znajomo/produkcja Endemol Shine Polska Sp. z o.o.
 • Piotr Gąsowski: Nie uczę się na błędach

  Zdaniem Piotra Gąsowskiego jednym z pozytywnych aspektów starzenia się jest nabieranie dystansu do samego siebie. Aktor przyznaje, że dziś umie się już śmiać z własnych porażek.
 • Piotr Gąsowski pisze kolejną książkę

  Piotr Gąsowski zwiedził ponad 70 krajów. Obecnie pracuje nad książką, w której opisze swoje zagraniczne wyprawy.
 • Piotr Gąsowski: Co mu w życiu nie wyszło?

  Piotr Gąsowski opublikował swoją debiutancką książkę. Z humorem i dystansem do siebie opisał w niej największe porażki swojego życia.