Piotr Gąsowski

Artykuły - Piotr Gąsowski (54)

 • Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego zadebiutowała jako aktorka

  Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego zadebiutowała jako aktorka

  Julia Gąsowska, 13-letnia córka popularnego aktora, ma za sobą pierwsze doświadczenie aktorskie - wzięła udział w nagraniu spektaklu radiowego.
 • Piotr Gąsowski relacjonuje przebieg protestów na Białorusi

  Piotr Gąsowski relacjonuje przebieg protestów na Białorusi

  Piotr Gąsowski podjął spontaniczną decyzję, by polecieć do Mińska, gdzie trwają obecnie protesty po wyborach prezydenckich. Aktor, za pośrednictwem Instagrama, na bieżąco relacjonuje sytuację w stolicy Białorusi. Twierdzi, że czuje się tam jak w Polsce w 1980 roku.
 • Piotr Gąsowski nagrywa autobiografię w formie audiobooka

  Piotr Gąsowski nagrywa autobiografię w formie audiobooka

  Piotr Gąsowski pochwalił się w środę, 22 kwietnia, na swoim profilu na Instagramie, że w wielkich emocjach usiadł przed mikrofonem, by jako lektor nagrywać audiobooka swojej autobiografii "Co mi w życiu nie wyszło?". Zapowiedział też, że zamierza sprzedać sporą liczbę egzemplarzy tej książki swoim fanom, a zysk przekazać potrzebującym.
 • Piotr Gąsowski hucznie świętował urodziny

  Piotr Gąsowski hucznie świętował urodziny

  Agata Młynarska, Hanna Śleszyńska, Majka Jeżowska, Andrzej Krzywy, Rafał Zawierucha i wiele innych gwiazd pojawiło się na imprezie urodzinowej u Piotra Gąsowskiego.
 • ​Mimo pandemii Piotr Gąsowski hucznie świętował urodziny

  ​Mimo pandemii Piotr Gąsowski hucznie świętował urodziny

  Agata Młynarska, Hanna Śleszyńska, Majka Jeżowska, Andrzej Krzywy, Rafał Zawierucha i wiele innych gwiazd pojawiło się na imprezie urodzinowej Piotra Gąsowskiego. Aktor skończył w czwartek, 16 kwietnia, 56 lat. Jubilat i goście świętowali ten dzień podczas wielogodzinnego spotkania online.
 • Katarzyna Skrzynecka: Wiemy, z kim spędziła święta

  Katarzyna Skrzynecka: Wiemy, z kim spędziła święta

  Katarzyna Skrzynecka postanowiła zrelacjonować za pośrednictwem mediów społecznościowych przebieg tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Niektóre zdjęcia zaskoczyły jej fanów.
 • ​Piotr Gąsowski: Nie wszyscy muszą mnie lubić

  ​Piotr Gąsowski: Nie wszyscy muszą mnie lubić

  Znany m.in. z serialu "Daleko od noszy" Piotr Gąsowski przekonuje, że ma do siebie dystans. "Długo uczyłem się tego, żeby zrozumieć, że nie wszyscy muszą mnie lubić" - wyznaje aktor.
 • Piotr Gąsowski: Nie uczę się na błędach

  Piotr Gąsowski: Nie uczę się na błędach

  Zdaniem Piotra Gąsowskiego jednym z pozytywnych aspektów starzenia się jest nabieranie dystansu do samego siebie. Aktor przyznaje, że dziś umie się już śmiać z własnych porażek. Nie ukrywa, że zaznał ich w życiu wiele, zbyt rzadko wyciąga bowiem wnioski z kolejnych błędów.
 • Piotr Gąsowski pisze kolejną książkę

  Piotr Gąsowski pisze kolejną książkę

  Piotr Gąsowski zwiedził ponad 70 krajów. Obecnie pracuje nad książką, w której opisze swoje zagraniczne wyprawy. Artysta twierdzi, że w publikacji tej znajdą się historie mrożące krew w żyłach, jego podróże obfitują bowiem w zaskakujące zdarzenia.
 • Piotr Gąsowski: Co mu w życiu nie wyszło?

  Piotr Gąsowski: Co mu w życiu nie wyszło?

  Piotr Gąsowski opublikował swoją debiutancką książkę. Z humorem i dystansem do siebie opisał w niej największe porażki swojego życia. Zdradził, co łączyło go z Robinem Williamsem i jak skończyła się jego przygoda na planie filmu porno. Gąsowski twierdzi, że lubi śmiać się z samego siebie i nie ma problemu z przyznaniem się do niepowodzeń. Do napisania książki zachęcali go znajomi oraz zaprzyjaźnieni pisarze.

Zdjęcia - Piotr Gąsowski (34)

Filmy - Piotr Gąsowski (7)

 • Podniebna pasja Gąsowskiego i Rybarskiego

  Piotr Gąsowski i Łukasz Rybarski to aktorzy i artyści kabaretowi, ale też licencjonowani piloci. O swojej pasji opowiedzieli w studiu "Dzień Dobry TVN". Czy mieli w swoim życiu jakieś niebezpieczne sytuacje w powietrzu?
 • Piotr Gąsowski: Nie uczę się na błędach

  Zdaniem Piotra Gąsowskiego jednym z pozytywnych aspektów starzenia się jest nabieranie dystansu do samego siebie. Aktor przyznaje, że dziś umie się już śmiać z własnych porażek.
 • Piotr Gąsowski pisze kolejną książkę

  Piotr Gąsowski zwiedził ponad 70 krajów. Obecnie pracuje nad książką, w której opisze swoje zagraniczne wyprawy.
 • Piotr Gąsowski: Co mu w życiu nie wyszło?

  Piotr Gąsowski opublikował swoją debiutancką książkę. Z humorem i dystansem do siebie opisał w niej największe porażki swojego życia.