Piotr Galiński

Artykuły - Piotr Galiński (6)

 • Piotr Galiński: Sztuka dla ludzi

  Piotr Galiński: Sztuka dla ludzi

  - Polska edycja "Tańca z Gwiazdami" jest najlepsza na świecie - mówi juror programu Piotr Galiński. Kryształową Kulę zakończonej w niedzielę 13. odsłony tanecznego show zdobył aktor Kacper Kuszewski.
 • Galiński: Nikt się z nikim nie wadził

  Galiński: Nikt się z nikim nie wadził

  Juror "Tańca z gwiazdami" zdradza kulisy programu oraz prawdę o współpracy pomiędzy członkami jury. I opowiada, dlaczego kiedyś ludzie nie umieli tańczyć.
 • Oni nie zatańczą w półfinale "TzG"

  Oni nie zatańczą w półfinale "TzG"

  Walka o udział w półfinale "Tańca z gwiazdami" była wyjątkowo zacięta. W jedenastym odcinku 13. edycji programu z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. W niedzielę, 13 listopada, najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.
 • Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  W siódmym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" program opuścili Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki. W niedzielę, 16 października, najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.
 • Taniec czas zacząć!

  Taniec czas zacząć!

  Rozpoczęła się zacięta walka o Kryształową Kulę. W niedzielę, 4 września, obejrzeliśmy pierwszy odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto był najlepszy, a kto już po debiucie musiał pożegnać się z programem?
 • W "Tańcu z gwiazdami" będzie "ostro"

  W "Tańcu z gwiazdami" będzie "ostro"

  Na antenę TVN wraca po przerwie "Taniec z gwiazdami". To już 13. edycja tego popularnego programu. - Czekają nas liczne niespodzianki - zdradza juror Piotr Galiński.

Filmy - Piotr Galiński (1)

 • Galiński: Ta edycja była dla mnie nerwowa

  Ja nie lubię zmian - tak Piotr Galiński, juror programu "Taniec z gwiazdami", podsumował trzynastą serię. - Musieliśmy się dotrzeć z nowym jurorami. Ja prywatnie tęsknię za Beatą (Tyszkiewicz - przyp. red.) i Zbyszkiem (Wodeckim - przyp.red.) - dodał.